Filmový festival 4 živly dvakrát v roku - v zimnej a letnej edícii!

Streda
05. 08. 2015
Archanjel caffe bar
22:30

Večerné koncerty v Archanjeli

Juraj Griglák Trio

Streda, 5. 8. 2015, 22:30, vstupné: 3 € 

Basgitarista Juraj Griglák patrí medzi výnimočných hudobníkov, ktorých talent neuznáva žánrové hranice. Jazz, soul, funk aj vážna hudba majú miesto v jeho tvorbe, čo dokáže aj koncertom v Banskej Štiavnici.

 

Cool Band Trio 

Štvrtok, 6. 8. 2015, 22:30, vstup voľný 

Filmové songy, svetové evergreeny, francúzske šansóny, ale aj cigánska a rumunská hudba tvoria repertoár gitarovo-akordeónového zoskupenia, ktoré si hovorí Cool Band Trio. 

 

Jana Andevska

Piatok, 7. 8. 2015, 00:15, vstupné: 2 € 

Speváčka, skladateľka a pedagogička Jana Andevska má za sebou štúdium i vyučovanie hry na husliach a vystúpenia v najvýznamnejších svetových koncertných sálach. V roku 2014 nahrala s pomocou spriaznených hudobníkov - skladateľa Barryho Reynoldsa (Grace Jones, Marianne Faithfull) a perkusionistu Maura Refoscoa (Red Hot Chilli Peppers, Atoms for Peace) debutový album Bright Avenues. 

 

N3O Akustika 

Sobota, 8. 8., 22:30, vstup voľný 

Karibské reggae a slovenský folklór sa prelína vo world music hudbe prešovskej kapely N3O Akustika. Podľa jej vlastných slov je hudba skupiny "spojením mohutného kontrabasu, akustickej gitary, rezkých husličiek, rytmického cajóna a píšťaly, ktorú chlapcom prepožičala snáď sama matka zem." Odkaz prírody, slobody a jednoty, ale aj veľký podiel muzikantského kumštu robia z každého koncertu jedinečný zážitok.

 

DJ RoZOberto 

Nedeľa, 9. 8., 22:30, vstup voľný

Záver 4 živlov v Archanjel caffe bare bude mať pod patronátom P.M.R. (prehrávanie môjho repertoáru) DJ RoZOberto a vy sa môžete tešiť na chill out, chill house, lounge, elektro funk, old school funk, elektro swing, jazz, elektro jazz, nu jazz, acid jazz, balkant a mnoho ďalšieho v jeho mixe.