Letný filmový festival 4 živly

Ako sa prihlásiť na workshopy?

Upozorňujeme, že kapacita animačného workshopu JE NAPLNENÁ! Na hudobný workshop svoje deti môžete ešte stále hlásiť. Na workshop Pristrihni si s Kinečkom nie je potrebné sa vopred prihlasovať.

Účastnícky poplatok za jedno dieťa  je 10 EUR na jeden workshop. Cena zahŕňa účasť na workshope a pitný režim, nezahŕňa stravu ani ubytovanie. Možnosti ubytovania nájdete na www.banskastiavnica.sk, odporúčame rezervovať čo najskôr.
 
Vzhľadom na veľký predbežný záujem a obmedzenú kapacitu oboch workshopov prosím prihláste Vaše dieťa čo najskôr zaslaním emailu s údajmi o dieťati (meno, priezvisko, adresa, vek, telefonický kontakt) na adresu silvia.klasa@gmail.com. Po obdržaní potvrdzovacieho e-mailu prosím obratom uhraďte účastnícky poplatok na číslo účtu: 2924856086/1100 (Tatrabanka, a.s.), do popisu uveďte meno a priezvisko dieťaťa, za ktoré platíte. Stornovať účasť dieťaťa s vrátením poplatku je možné najneskôr do 22. 7. 2013 (v prípade, že budeme mať na jeho miesto náhradníka, samozrejme poplatok vrátime aj po tomto dátume).