Filmový festival 4 živly dvakrát v roku - v zimnej a letnej edícii!

Detské 4 živly v kocke

4ZIVLY_14_853.jpg

Detské 4 živly sa uskutočnia v dňoch 11. až 13. augusta 2017 v Banskej Štiavnici a ponúknu svojím detským návštevníkom animačný workshop, otvorenú tvorivú dielňu s tématikou večerníkového cyklu Drobci a premietanie zaujímavých filmov. Pre rodičov je pripravená prednáška o videohrách a najbežnejších mýtoch, ktoré o nich rodičia majú. Na záver sa uskutoční prezentácia výsledkov animačného workshopu.

Animačný workshop sa bude konať v podkroví Rubigallu na Námestí sv. Trojice 3, na tom istom mieste sa bude konať aj otvorená tvorivá dielňa Drobci. Prednáška o videohrách sa uskutoční v Kultúrnom centre na Kammerhofskej 1. Premietať sa bude v Kultúrnom centre a v kine Akademik.

Vstupné na premietanie filmov je 1,50 EUR pre deti do 15 rokov a 4 EUR pre dospelých. S akreditáciou účastníka 4 živlov je vstup na premietania zdarma. V prípade veľkého záujmu o projekcie majú deti vzhľadom na kapacitné obmedzenia sál prednosť. Vstup na otvorenú tvorivú dielňu Drobci, na záverečnú prezentáciu a na prednášku je zdarma, bez nutnosti predošlého prihlásenia a do vyčerpania kapacity priestoru. Animačný workshop je kapacitne obmedzený na 15 vopred prihlásených účastníkov.

Tento projekt sa uskutočnil vďaka zamestnaneckému programu Nadácie Orange.

Projekt podporila Nadácia Tatra banky v rámci zamestnaneckého programu Dobré srdce.

Partner prednášky o videohrách: Vĺčatá.sk