Letný filmový festival 4 živly

apr 14, 2017

Veľkonočný predpredaj akreditácií do 30. apríla 2017

4_Zivly_prvyDen080.jpg

19. Letný filmový seminár 4 živly s témou VIERA sa uskutoční v Banskej Štiavnici v dňoch 9. - 13. augusta 2017 a ponúkne "neuveriteľný" filmový program, ale aj množstvo sprievodných akcií - masterclassov zaujímavých hostí, workshopov, výstav či koncertov. Ak veríte, že v Banskej Štiavnici prežijete v strede augusta tie najkrajšie dni, neváhajte ani minútu, kúpte si akreditáciu v predpredaji a ušetrite! Veľkonočná akcia trvá do 30. apríla, alebo do vypredania vyhradeného počtu 40 kusov! 

Cena veľkonočnej akreditácie je v predpredaji cez portál Inviton 20 €, neskôr bude stáť v predpredaji 23 € a na mieste 26 €. Akreditácia oprávňuje držiteľa/držiteľku na vstup na všetky časti programu podujatia. Peniaze za zakúpenú permanentku nevraciame! 

Permanentky zakúpené na portáli Inviton si budete môcť vymeniť za akreditačné náramky v akreditačnom centre na poschodí banskoštiavnického Kina Akademik počas trvania podujatia - vždy 30 minút pred začiatkom prvej dennej projekcie a 30 minút po začiatku poslednej. Počet akreditovaných účastníkov je obmedzený na 120 kusov. O počte zostávajúcich voľných miest budeme priebežne informovať na webstránke www.4zivly.sk, prípadne na sociálnych sieťach.