Letný filmový festival 4 živly

júl 1, 2017

Nové akreditačné centrum 4 živlov

DSC_0058.JPG

Z dôvodov zvyšujúcej sa kapacity Letného filmového seminára 4 živly sme sa rozhodli pri príležitosti 19. ročníka premiestniť akreditačné centrum z kina na samostatné pôsobisko. Nájdete ho v novootvorenom Spojár Kafe & Klube na Kammerhofskej 181/6, teda v priestore, ktorý z minulých rokov poznáte ako naše K-centrum (alebo aj tzv. "Kocku" oproti Kultúrnemu centru). V akreditačnom centre si budete môcť vymeniť permanentky zakúpené prostredníctvom portálu Inviton za akreditačné náramky, ktoré oprávňujú na vstup na všetky časti programu podujatia. Centrum bude otvorené v stredu 9. 8. 2017 od 19:00 do 20:30, všetky nasledujúce dni seminára bude potom otvárať 30 minút pred začiatkom prvej dennej projekcie a zatvárať rovnako o 20:30. 

V akreditačnom centre si nebudete môcť zakúpiť samostatné lístky na premietania, tie budú k dispozícii len na pokladniach premietacích priestorov (kino, amfiteáter, Starý zámok, atď...). Pre premietania v Kine Akademik aj tento rok platí pravidlo, že lístky začíname predávať 10 minút pred predstavením a iba v takom počte, aby sme v kinosále vyplnili miesta, ktoré do tej doby neobsadili akreditovaní návštevníci a návštevníčky, ktorí majú pri vstupe do kinosály prednosť. (Aj preto odporúčame neváhať a zakúpiť si akreditáciu v predpredaji.) 

P. S.: Nespornou výhodou nášho nového akreditačného centra je sortiment Spojár Kafe & Klubu, ktorý zahŕňa aj poctivú kávu a vynikajúce pivo! ;)