Filmový festival 4 živly dvakrát v roku - v zimnej a letnej edícii!

dec 16, 2019

Vianočný predpredaj cinepassov na 22. Letný filmový festival 4 živly: PRAVDA A LOŽ - VYPREDANÉ!

20861938_10155650264722311_181740044640768033_o.jpg
V dňoch 5. - 9. 8. 2020 sa v Banskej Štiavnici bude konať 22. Letný filmový festival 4 živly, ktorého témou sa tentoraz stanú PRAVDA A LOŽ. Podujatie prinesie na filmové plátna kolekciu hraných, dokumentárnych, animovaných i experimentálnych filmov, ktoré doplní bohatý sprievodný program. Vo vianočnej predpredajovej akcii na vás čaká limitovaná edícia cinepassov, ktorými môžete potešiť seba, alebo ktoréhokoľvek milovníka či milovníčku kvalitnej kinematografie. Získať ich môžete do 31. 12. 2019, alebo do vypredania určeného počtu 30 kusov (o počte zostávajúcich kusov budeme informovať na webstránke podujatia v sekcii Akreditácia). 
 

Systém Cinepass umožňuje nielen zakúpiť si permanentku, ale neskôr aj rezervovať miesto na jednotlivých projekciách v súlade s Pravidlami vstupu, ktoré budú zverejnené pred podujatím. Cena cinepassu na letné 4 živly je vo vianočnej predpredajovej akcii 18 €, neskôr bude k dispozícii v štandardnej predpredajovej cene 25 €, na mieste konania potom v cene 28 €. Vstupné na jednotlivé klasické projekcie bez cinepassu bude 4,5 €, na sprievodné podujatia bude vstup voľný, prednosť však budú mať držitelia/držiteľky cinepassov. Cinepass teda oprávňuje držiteľa/držiteľku na vstup na všetky časti programu podujatia a umožňuje rezervovať si vopred miesto v kinosále - čo je odporúčané najmä v prípade najväčších programových highlightov. Nevyzdvihnuté rezervácie miest v kinosále prepadajú 10 minút pred začiatkom projekcie a v prípade naplnenia kapacity už vstup nemusí byť umožnený. 

Vouchery (virtuálne karty) zakúpené na portáli Cinepass.sk si budete môcť vymeniť za náramky s kódom v akreditačnom centre festivalu počas celého trvania podujatia. Peniaze za zakúpený voucher (virtuálnu kartu) nevraciame! Počet držiteľov cinepassov je obmedzený na 180 osôb. O počte zostávajúcich kusov v predaji budeme priebežne informovať na webstránke www.4zivly.sk, prípadne na sociálnych sieťach. V prípade potreby ďalších informácií nás kontaktujte na mailovej adrese akreditacia@4zivly.sk

AKTUALIZÁCIA - vianočné cinepassy sú vypredané, ďalšiu fázu predpredaja spustíme na jar. Ďakujeme za váš záujem!