Letný filmový festival 4 živly

apr 30, 2021

Pri príležitosti Dňa čestnosti spúšťame predpredaj cinepassov na 23. ročník!

zivly.jpg

V dňoch 4. - 8. 8. 2021 sa v Banskej Štiavnici bude konať 23. ročník Letného filmového festivalu 4 živly, tentoraz s témou PRAVDA A LOŽ. Zvýhodnený predpredaj limitovaného počtu 30 cinepassov sme sa rozhodli spustiť 30. apríla, ktorý je oslavovaný aj ako Deň čestnosti.

Cena zvýhodneného cinepassu, ktorý si môžete zakúpiť na webstránke Cinepass.sk, je 18 €, klasická predpredajová cena bude po vypredaní zvýhodnených cinepassov 22 €. Na mieste konania podujatia potom budú prípadné zostávajúce cinepassy dostupné za 25 €. 

4 živly prinesú aj tento rok na filmové plátna kolekciu približne troch desiatok hraných, dokumentárnych, animovaných i experimentálnych filmov, doplnených sprievodným programom pre dospelých i deti, všetko v súlade s hygienickými nariadeniami a odporúčaniami krízového štábu. Bezpečnosť našich návštevníkov a návštevníčok pre nás zostáva prvoradá.

Celkový počet cinepassov v predaji bude 120, dostupné budú do vypredania zásob a o aktuálnom stave budeme informovať na webstránke na našej webstránke v sekcii Akreditácia, prípadne na sociálnych sieťach. 

Systém Cinepass umožňuje nielen zakúpiť si permanentku, ale neskôr aj rezervovať miesto na jednotlivých projekciách v súlade s Pravidlami vstupu, ktoré budú zverejnené pred podujatím. Cena cinepassu je 18 € v zvýhodnenom predpredaji k Dňu čestnosti, 22 € v štandardnom predpredaji a 25 € na mieste konania podujatia. Vstupné na jednotlivé klasické projekcie bez cinepassu bude 4,5 €, na sprievodné podujatia bude vstup voľný, prednosť však budú mať držitelia/držiteľky cinepassov. Cinepass teda oprávňuje držiteľa/držiteľku na vstup na všetky časti programu podujatia a umožňuje rezervovať si vopred miesto v kinosále - čo je odporúčané najmä v prípade najväčších programových highlightov. Nevyzdvihnuté rezervácie miest v kinosále prepadajú 10 minút pred začiatkom projekcie a v prípade naplnenia kapacity už vstup nemusí byť umožnený ani držiteľom cinepassov.  

Vouchery (virtuálne karty) zakúpené na portáli Cinepass.sk si budete môcť vymeniť za náramky s kódom v akreditačnom centre festivalu počas celého trvania podujatia. Peniaze za voucher (virtuálnu kartu) zakúpený v klasickom predpredaji nevraciame! V prípade potreby ďalších informácií nás kontaktujte na mailovej adrese akreditacia@4zivly.sk

EDIT: Zvýhodnené cinepassy ku Dňu čestnosti sú vypredané, predpredaj porkačuje v štandardnej sume 22 €. Aktuálny počet cinepassov k dispozícii: 63