Letný filmový festival 4 živly

jún 23, 2022

Predpredaj cinepassov spustený!

4zivly_amfiteater.jpg

V dňoch 10. - 14. 8. 2022 sa v Banskej Štiavnici bude konať 24. ročník Letného filmového festivalu 4 živly, tentoraz s témou CHAOS. Podujatie prinesie aj tento rok na filmové plátna kolekciu približne troch desiatok hraných, dokumentárnych, animovaných i experimentálnych filmov, doplnených sprievodným programom pre dospelých i deti.

Práve sme spustili predpredaj cinepassov. Ich celkový počet v predaji bude 150 dostupné budú do vypredania zásob a o aktuálnom stave budeme informovať na webstránke www.4zivly.sk, v sekcii Akreditácia, prípadne na sociálnych sieťach. 

Systém MyCinepass umožňuje nielen zakúpiť si permanentku, ale neskôr aj rezervovať miesto na jednotlivých projekciách v súlade s Pravidlami vstupu, ktoré budú zverejnené pred podujatím. Cena cinepassu je 22 € v zvýhodnenom predpredaji a 25 € na mieste konania podujatia. Vstupné na jednotlivé klasické projekcie bez cinepassu bude 5 €, na sprievodné podujatia bude vstup voľný, prednosť však budú mať držitelia/držiteľky cinepassov. Cinepass teda oprávňuje držiteľa/držiteľku na vstup na všetky časti programu podujatia a umožňuje rezervovať si vopred miesto v kinosále - čo je odporúčané najmä v prípade najväčších programových lákadiel. Nevyzdvihnuté rezervácie miest v kinosále prepadajú 10 minút pred začiatkom projekcie a v prípade naplnenia kapacity už vstup nemusí byť umožnený ani držiteľom cinepassov.  

Vouchery (virtuálne karty) zakúpené na portáli Cinepass.sk si budete môcť vymeniť za náramky s kódom v akreditačnom centre festivalu (Kafe & Klub Spojár) počas celého trvania podujatia. Peniaze za voucher (virtuálnu kartu) zakúpený v klasickom predpredaji nevraciame! V prípade potreby ďalších informácií nás kontaktujte na mailovej adrese akreditacia@4zivly.sk

Pre zakúpenie cinepassu (akreditačného náramku) sa potrebujete prihlásiť. Ak máte v systéme MyCinepass už konto z iného festivalu, stačí sa len prihlásiť s vašimi prihlasovacími údajmi. Ak si údaje nepamätáte, použite funkciu na obnovu strateného hesla. Ak v systéme MyCinepass ešte konto nemáte, prosíme zaregistrujte sa.