Letný filmový festival 4 živly

júl 7, 2013

Akreditačný systém spustený!

DSC_0166.jpg
Akreditačný systém na 15. ročník Letného filmového seminára 4 živly s témou LÁSKA je spustený! Akreditácia stojí 18 EUR pri registrácii cez akreditačný systém a 21 EUR na mieste. Účastníci a účastníčky zo zahraničia môžu zaplatiť nižšiu sumu priamo na mieste. Akreditovať sa môžete len cez akreditačný systém Š.Ť.A.V.A.. Počet akreditovaných účastníkov je obmedzený na 150 miest. Počet zostávajúcich voľných miest  uvidíte priamo v systéme. Odporúčame akreditovať sa čím skôr, keďže miesta sa rýchle rezervujú.

Akreditovaní sa môžu ubytovať vo vlastných spacákoch na Skautskom dome za 5 EUR za osobu a noc. Za 1 EUR si je možné priplatiť periny. Kapacita ubytovania v spacákoch je 45 osôb. Ubytovanie na Skautskom dome je možné rezervovať takisto cez akreditačný system Š.Ť.A.V.A..
 
POKYNY NA AKREDITÁCIU
Vyplňte všetky údaje v systéme Š.Ť.A.V.A.. Prosíme, aby ste uvádzali aktuálne mobilné čísla a mailové adresy, aby sme vás mohli v prípade potreby kontaktovať. Bankovým prevodom zaplaťte výslednú sumu (akreditácia + ubytovanie) na č. účtu: 2924856086/1100, VS vám bude vygenerovaný šťavou. Do účelu platby uveďte priezvisko osoby, za ktorú platíte akreditáciu. Jedným prevodom je možné zaplatiť len za jednu akreditáciu. Zaplatiť treba do 7 dní odo dňa akreditovania, najneskôr však do 31. júla 2013. V prípade, že nezaplatíte do 7 dní, budete z databázy účastníkov vyradení. V prípade storna vám budú peniaze vrátené, ak nám vašu neúčasť oznámite do 31. júla 2013.
Zadaním údajov (meno, priezvisko, e-mail, telefón, adresa) cez akreditačný systém Š.Ť.A.V.A. dávate občianskemu združeniu štyri živly v zmysle § 7 Zák. č. 428/2002 Z.z. svoj výslovný súhlas so spracovaním týchto osobných údajov pre účely akreditácie na Letný filmový seminár 4 živly. Tento súhlas je platný pred seminárom a počas trvania seminára, a je neodvolateľný.
 
V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na 4zivly@gmail.com!