Filmový festival 4 živly dvakrát v roku - v zimnej a letnej edícii!

júl 10, 2015

Detské 4 živly chystajú bohatý program, prihláste svoje deti na hudobný workshop!

hudobnylektor.jpg

Poznáte Detské 4 živly? Aj tento rok pripravujeme bohatý program pre deti (a ich rodičov)! 

Detské 4 živly ponúknu pestrú zmes rozličných s filmom spojených aktivít na tému zmyslov (zrak, sluch, hmat, čuch a chuť) a občas aj „nezmyslov“ – tak, ako to deti majú rady. Súčasťou Detských 4 živlov bude trojdňový hudobný workshop, poobedňajšie otvorené tvorivé dielne Popoludnie s Mimi a Lízou a Animánie, ako aj rozličné filmové projekcie. V rámci jednej z nich uvidia detskí diváci v predpremiére novú epizódu z cyklu animovaných rozprávok Mimi a Líza režisérky Katky Kerekesovej. Na záver Detských 4 živlov sa v kine Akademik uskutoční verejná prezentácia: koncert účastníkov hudobného workshopu, premietneme pásmo krátkych filmov, ktoré vzniknú počas otvorenej tvorivej dielne Animánie, ako aj krátke filmy, ktoré na Detských 4 živloch vznikli v minulých rokoch.

Kým filmové projekcie aj tvorivé dielne sú otvorené verejnosti, hudobný workshop má kapacity obmedzené a určený je vopred prihláseným deťom vo veku od 6 do 12 rokov. Akreditačný poplatok je 12 eur za jedno dieťa, zahŕňa účasť na workshope a pitný režim, nezahŕňa stravu, ubytovanie ani vstup na filmové predstavenia. Tri bezplatné miesta na workshope sú určené pre deti zo sociálne slabších rodín.

Deti môžete prihlasovať na adrese silvia.klasa@gmail.com. Zašlite nám prosím meno a vek dieťaťa, ako aj telefonický kontakt, po akceptácii prihlášky vám zašleme informácie o platbe. Stornovať účasť dieťaťa na seminári je možné do 1. 8. 2015, v tomto prípade vraciame celý akreditačný poplatok. 

Viac informácií o všetkých častiach programu Detských 4 živlov nájdete v sekcii Detské 4 živly