Letný filmový festival 4 živly

Praktické info

Akreditácia na 17. ročník Letného filmového seminára 4 živly stojí 22 EUR pri registrácii cez akreditačný systém a 25 EUR na mieste. Účastníci a účastníčky zo zahraničia môžu zaplatiť nižšiu sumu priamo na mieste. Akreditovať sa môžete len cez akreditačný systém Š.Ť.A.V.A. Počet akreditovaných účastníkov je obmedzený na 180 miest. Počet zostávajúcich voľných miest  uvidíte priamo v systéme, odporúčame sa akreditovať čo najskôr. Akreditácia zaručuje vstup na všetky projekcie a akcie zadarmo. Prosíme akreditovaných, aby sa na predstavenia v kine Akademik dostavili 10 minút pred predstavením, inak nevieme zaručiť vstup. Neakreditovaní návštevníci majú možnosť kúpiť si vstupenky na jednotlivé predstavenia a akcie. 

AKREDITAČNÉ CENTRUM V KINE AKADEMIK BUDE OTVORENÉ V STREDU, 5. 8. 2015, OD 16:00 DO 20:00,  POČAS NASLEDUJÚCICH DNÍ BUDE OTVÁRAŤ VŽDY 30 MINÚT PRED ZAČIATKOM PRVÉHO PREDSTAVENIA A ZATVÁRAŤ TRIDSAŤ MINÚT PO ZAČIATKU POSLEDNÉHO PREDSTAVENIA V KINE!

 

MOŽNOSTI UBYTOVANIA

4 živly tento rok z organizačných a kapacitných dôvodov neponúkajú možnosť rezervovať si ubytovanie priamo v akreditačnom systéme, ubytovanie v Skautskom dome si však až do naplnenia kapacít môžete rezervovať telefonicky alebo priamo na webstránke zariadenia. K dispozícii je tiež možnosť ubytovania v niektorom zo štiavnických ubytovacích zariadení.

Skautský dom (Hostel sv. Juraj) - 0905 382 885, juraj@stiavnica.sk

Kompletný zoznam ubytovacích zariadení v Banskej Štiavnici a okolí nájdete na webstránke Regiónu Banská Štiavnica.

POKYNY NA AKREDITÁCIU

Vyplňte všetky údaje v systéme Š.Ť.A.V.A.. Prosíme, aby ste uvádzali aktuálne mobilné čísla a e-maily, aby sme vás mohli v prípade potreby kontaktovať. Bankovým prevodom zaplaťte výslednú sumu (akreditácia + ubytovanie) na č. účtu: 2924856086/1100, VS vám bude vygenerovaný systémom. Do účelu platby uveďte priezvisko osoby, za ktorú platíte akreditáciu. Jedným prevodom je možné zaplatiť len za jednu akreditáciu. Zaplatiť treba do 7 dní odo dňa akreditovania, najneskôr však do 31. júla 2015. V prípade, že nezaplatíte do 7 dní, budete z databázy účastníkov vyradení. V prípade storna vám budú peniaze vrátené, ak nám vašu neúčasť oznámite do 31. júla 2015.

Zadaním údajov (meno, priezvisko, e-mail, telefón, adresa) cez akreditačný systém Š.Ť.A.V.A. dávate občianskemu združeniu štyri živly v zmysle § 7 Zák. č. 428/2002 Z.z. svoj výslovný súhlas so spracovaním týchto osobných údajov pre účely akreditácie na Letný filmový seminár 4 živly. Tento súhlas je platný pred seminárom a počas trvania seminára, a je neodvolateľný.

PRAVIDLÁ VSTUPOV NA JEDNOTLIVÉ AKCIE

Akreditácia oprávňuje na vstup na všetky projekcie a sprievodné akcie. Prosíme akreditovaných, aby sa na predstavenia v kine Akademik dostavili minimálne 10 minút pred predstavením, inak nevieme zaručiť vstup.

Neakreditovaní návštevníci majú možnosť zakúpiť si vstupenky na jednotlivé predstavenia a akcie. Lístky na filmové projekcie v Kine Akademik, v Kultúrnom centre, na Amfiteátri a futbalovom štadióne  stoja 3,5 €, na premietanie a koncert na Starom zámku 5 €. Vstupné na premietania Detských 4 živlov pre deti do 15 rokov je 1,5 €. Na sprievodné podujatia v Art Café, K-centre a na Banskej St a nici je vstup voľný, prednosť majú akreditovaní účastníci.

Na všetky podujatia platí zákaz nosenia skla a sklenených fliaš!

Vstup so psom do kinosál Kina Akademik a Kultúrneho centra je zakázaný! 

 

4 ŽIVLY ODPORÚČAJÚ:

- Dodržiavať pitný režim v prípade teplého počasia.

- Aj v teplom počasí sú noci v Banskej Štiavnici chladné, preto odporúčame teplo sa obliecť na večerné projekcie, prípadne si zobrať deky a niečo pod zadok.

- Nehádzať smeti na zem v priestoroch podujatí a radšej ich odniesť do najbližšieho smetného koša.

- Pýtať sa – kto sa pýta, veľa sa dozvie.

- Zabávať sa, pozerať a premýšľať.

- Z občerstvovacích zariadení odporúčame nasledujúce: 
Art Café (Akademická 2), Archanjel (Radničné námestie 10/B), Gavalier (Námestie sv. Trojice 18/14), Čajovňa Klopačka (A. Sládkoviča 7), Reštaurácia Monarchia (A. Sládkoviča 2). Donáška: BS Streetfood (Remeselnícka 17) - 0907 487 174

PRAKTICKÉ TELEFÓNNE ČÍSLA:

Lekárska pohotovosť (Bratská 17) – 045/ 694 2375

Polícia (Mládežnícka 25) – 045/6921158

Taxi – 0910 525 999, 0915 525 999


V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na 4zivly@4zivly.sk!