Letný filmový festival 4 živly

Praktické info

CENY AKREDITÁCIÍ A VSTUPNÉHO

Akreditácia na 5. ročník zimných 4 živlov stojí 12 EUR pri registrácii cez akreditačný systém a 15 EUR na mieste. Akreditáciu si môžete jednoducho zakúpiť na portáli Inviton, zaplatiť za ňu môžete bankovým prevodom (táto možnosť platí do 22. 2. 2016), platobnou kartou alebo vybraným internetbankingom (oba spôsoby do 24. 2. 2016). Peniaze za zakúpené akreditácie nevraciame! Permanentky zakúpené na portáli Inviton si budete môcť vymeniť za akreditačné náramky v akreditačnom centre na poschodí banskoštiavnického Kina Akademik počas trvania podujatia - vždy 30 minút pred začiatkom prvej projekcie a 30 minút po začiatku poslednej. Počet akreditovaných účastníkov je obmedzený na 120 miest. O počte zostávajúcich voľných miest budeme priebežne informovať. Vstupné na jednotlivé projekcie v Kine Akademik a na Amfiteátri je 3,5 EUR, v ostatných priestoroch je vstup voľný. 

Informácie: akreditacia@4zivly.sk 
 

PRAVIDLÁ VSTUPOV NA JEDNOTLIVÉ AKCIE

Akreditácia oprávňuje na vstup na všetky projekcie a sprievodné akcie. Prosíme akreditovaných, aby sa na predstavenia v kine Akademik dostavili minimálne 10 minút pred predstavením, inak nevieme zaručiť vstup.

Neakreditovaní návštevníci majú možnosť zakúpiť si vstupenky na jednotlivé predstavenia a akcie najskôr 10 minút pred začiatkom predstavenia. 

Premietanie KinObývačka prebieha v prihlásenej štiavnickej domácnosti len pre hostí pozvaných domácimi. 

Na všetky podujatia platí zákaz nosenia skla a sklenených fliaš!

Vstup so psom do kinosály Kina Akademik je zakázaný! 

 

MOŽNOSTI UBYTOVANIA

4 živly tento rok z organizačných a kapacitných dôvodov neponúkajú možnosť rezervovať si ubytovanie priamo v akreditačnom systéme, ubytovanie v Skautskom dome si však až do naplnenia kapacít môžete rezervovať telefonicky alebo priamo na webstránke zariadenia. K dispozícii je tiež možnosť ubytovania v niektorom zo štiavnických ubytovacích zariadení.

Skautský dom (Hostel sv. Juraj) - 0905 382 885, juraj@stiavnica.sk

Kompletný zoznam ubytovacích zariadení v Banskej Štiavnici a okolí nájdete na webstránke Regiónu Banská Štiavnica.

 

MIESTA PREMIETANÍ A AKCIÍ:

Kino Akademik (Námestie sv. Trojice 1)

Amfiteáter (Novozámocká 20/A)

Art Café (Akademická 2)

 

PRAKTICKÉ TELEFÓNNE ČÍSLA:

Lekárska pohotovosť – Bratská 17 (045/ 694 2375)
Polícia – Mládežnícka 25 (045/6921158)
Taxi - 0910 525 999, 0915 525 999

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na 4zivly@gmail.com!