Letný filmový festival 4 živly

Praktické info

Akreditácia na 19. ročník letných 4 živlov stojí 20 € vo veľkonočnej predpredajovej akcii do 30. 4, alebo do vypredania vyhradeného počtu 40 kusov. Neskôr bude stáť v predpredaji 23 € a priamo na mieste podujatia 26 €. Akreditáciu si môžete jednoducho zakúpiť na portáli Inviton, zaplatiť za ňu môžete bankovým prevodom, platobnou kartou alebo vybraným internetbankingom. Peniaze za zakúpenú permanentku nevraciame! Permanentky zakúpené na portáli Inviton si budete môcť vymeniť za akreditačné náramky v akreditačnom centre na poschodí banskoštiavnického Kina Akademik počas trvania podujatia - v stredu 9. 8. 2017 od 19:00, ďalšie dni vždy 30 minút pred začiatkom prvej dennej projekcie a 30 minút po začiatku poslednej. Počet akreditovaných účastníkov je obmedzený na 120 miest. O počte zostávajúcich voľných miest budeme priebežne informovať nižšie. Vstupné na jednotlivé projekcie v Kine Akademik, v Kultúrnom centre, na Amfiteátri a ďalších externých priestoroch je 3,5 EUR, na projekciu s koncertom na Starom zámku 6 EUR. Vstupné na premietania Detských 4 živlov pre deti do 15 rokov je 1,5 €. Na sprievodné podujatia v Art Café, K-centre a na Banskej St a nici je vstup voľný, prednosť majú akreditovaní účastníci. 


Informácie: akreditacia@4zivly.sk 
 
AKREDITAČNÉ CENTRUM V KINE AKADEMIK BUDE OTVORENÉ V STREDU, 9. 8. 2017, OD 16:00 DO 20:00, POČAS NASLEDUJÚCICH DNÍ BUDE OTVÁRAŤ VŽDY 30 MINÚT PRED ZAČIATKOM PRVÉHO PREDSTAVENIA A ZATVÁRAŤ TRIDSAŤ MINÚT PO ZAČIATKU POSLEDNÉHO PREDSTAVENIA V KINE!
 

MOŽNOSTI UBYTOVANIA

Banská Štiavnica ponúka množstvo ubytovacích možností v rôznych cenových reláciách. Ich kompletný zoznam nájdete na webstránke Regiónu Banská Štiavnica. Z nízkonákladových ubytovacích zariadení odporúčame školský internát Strednej odbornej školy lesníckej s tromi kategóriami izieb, prípadne Skautský dom (Hostel sv. Juraj)

Školský internát Strednej odbornej školy lesníckej:
045/69115-11, 12, sislsbs@gmail.com 

 

PRAVIDLÁ VSTUPOV NA JEDNOTLIVÉ AKCIE

Akreditácia oprávňuje na vstup na všetky projekcie a sprievodné akcie. Prosíme akreditovaných, aby sa na predstavenia v kine Akademik dostavili minimálne 10 minút pred predstavením, inak nevieme zaručiť vstup.
Neakreditovaní návštevníci majú možnosť zakúpiť si vstupenky na jednotlivé predstavenia a akcie 10 minút pred ich začiatkom, ak nie je naplnená kapacita sály. Lístky na filmové projekcie v Kine Akademik, v Kultúrnom centre, na Amfiteátri a ostatných extterných priestoroch  stoja 3,5 €, na premietanie a koncert na Starom zámku 6 €. Vstupné na premietania Detských 4 živlov pre deti do 15 rokov je 1,5 €. Na sprievodné podujatia v Art Café, K-centre a na Banskej St a nici je vstup voľný, prednosť majú akreditovaní účastníci.
 
Na všetky podujatia platí zákaz nosenia skla a sklenených fliaš!

Vstup so psom do kinosál Kina Akademik a Kultúrneho centra je zakázaný! 

 

4 ŽIVLY ODPORÚČAJÚ:


- Dodržiavať pitný režim v prípade teplého počasia.

- Aj v teplom počasí sú noci v Banskej Štiavnici chladné, preto odporúčame teplo sa obliecť na večerné projekcie, prípadne si zobrať deky a niečo pod zadok.

- Nehádzať smeti na zem v priestoroch podujatí a radšej ich odniesť do najbližšieho smetného koša.

- Pýtať sa – kto sa pýta, veľa sa dozvie.

- Zabávať sa, pozerať a premýšľať.

- Z občerstvovacích zariadení odporúčame nasledujúce: 
Art Café (Akademická 2), Archanjel (Radničné námestie 10/B), Gavalier (Námestie sv. Trojice 18/14), Čajovňa Klopačka (A. Sládkoviča 7), Reštaurácia Monarchia (A. Sládkoviča 2). Donáška: BS Streetfood (Remeselnícka 17) - 0907 487 174

PRAKTICKÉ TELEFÓNNE ČÍSLA:

Lekárska pohotovosť - 112, 155 

Polícia (Mládežnícka 25) – 045/6921158

Taxi – 0910 525 999, 0915 525 999


V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na 4zivly@4zivly.sk, v prípade otázok o akreditáciách na akreditacia@4zivly.sk