Letný filmový festival 4 živly

Praktické info

20. Letný filmový seminár 4 živly bude venovaný téme HAPPY END a vy si môžete zakúpiť cinepass, oprávňujúci na vstup na všetky časti jeho programu, v zvýhodnenej predpredajovej cene 24 € do 7. 8. 2018, alebo do vypredania zásob. V prípade, že nevypredáme všetky cinepassy v predpredaji, budú k dispozícii aj na mieste konania festivalu v cene 28 €. 

Cinepass je novinka, ktorá nahrádza systém akreditácií a funguje na veľmi podobnom princípe - zaregistrujete sa do systému (bežný účet návštevníka) a z vytvoreného konta si budete môcť nielen zakúpiť cinepass na 4 živly i na ďalšie festivaly, ale neskôr aj rezervovať miesto na jednotlivých filmoch programu v súlade s Pravidlami vstupu, ktoré zverejníme pred podujatím. Cena Cinepassu na Letné 4 živly je v predpredaji 24 €, na mieste konania potom v cene 28 €. Vstupné na jednotlivé projekcie bez cinepassu je 4 €, na sprievodné podujatia je vstup voľný, prednosť však majú držitelia/držiteľky cinepassov. Cinepass teda oprávňuje držiteľa/držiteľku na vstup na všetky časti programu podujatia, v kine na miesta vyhradené pre držiteľov cinepassov (70% kinosály s voľným sedením).  

Vouchery (virtuálne karty) zakúpené na portáli Cinepass.sk si budete môcť vymeniť za náramky s kódom v akreditačnom centre festivalu počas celého trvania podujatia. Peniaze za zakúpený voucher (virtuálnu kartu) nevraciame! Počet držiteľov cinepassov je obmedzený na 180 osôb. O počte zostávajúcich kusov v predaji budeme priebežne informovať na webstránke www.4zivly.sk, prípadne na sociálnych sieťach.  

Systém cinepass umožňuje aj kúpu lístkov na jednotlivé premietania. Ak teda nie ste držiteľom cinepassu, stačí zájsť na webstránku Cinepass.sk a máte možnosť si zakúpiť lístky z pohodlia svojej izby v predstihu, nemusíte sa tlačiť pri pokladnici. 


Informácie: akreditacia@4zivly.sk 
 
Predpredaj je skončený, počet cinepassov k dispozícii na mieste konania: 5 
 
 

AKREDITAČNÉ CENTRUM V KAFE & KLUBE SPOJÁR 
PREVÁDZKOVÉ HODINY:

Streda, 8. august: 16.00 - 20.30
Štvrtok, 9. august:  9.00 - 20.30
Piatok, 10. august: 9.00 - 20.30
Sobota, 11. august: 9.00 - 21.00
Nedeľa, 12. august - centrum presunuté do kina Akademik: 10.30 - 18.30 
 
 

MOŽNOSTI UBYTOVANIA

Banská Štiavnica ponúka množstvo ubytovacích možností v rôznych cenových reláciách. Ich kompletný zoznam nájdete na webstránke Regiónu Banská Štiavnica. Z nízkonákladových ubytovacích zariadení odporúčame školský internát Strednej odbornej školy lesníckej s tromi kategóriami izieb, prípadne Skautský dom (Hostel sv. Juraj)
 
Skautský dom (Hostel sv. Juraj)
+421 905 382 885, juraj@stiavnica.sk
 
Penzión Marína:
+421 915 204 656, mail@penzion-marina.sk  
 
 
 

PRAVIDLÁ VSTUPOV NA JEDNOTLIVÉ AKCIE

Cinepass oprávňuje na vstup na všetky projekcie a sprievodné akcie. Prosíme držiteľov cinepassov, aby sa na predstavenia v kine Akademik dostavili minimálne 10 minút pred predstavením, inak nevieme zaručiť vstup. Miesta vyhradené pre držiteľov cinepassov tvoria 70% kapacity kina Akademik. 
 
Ostatní návštevníci majú možnosť zakúpiť si vstupenky na jednotlivé predstavenia a akcie. Vstupné na jednotlivé projekcie v kine Akademik je 4 EUR, na projekciu s koncertom na Starom zámku 6 EUR. Vstupné na premietania Detských 4 živlov pre deti do 15 rokov je 1,5 €. Na sprievodné podujatia v Art Cafe, Libressobare, Spojár Kafe & Klube a Malom KC je vstup voľný, prednosť majú držitelia cinepassov.
 
Na všetky podujatia platí zákaz nosenia skla a sklenených fliaš!

Vstup so psom do kinosál Kina Akademik, Kultúrneho centra a na amfiteáter je zakázaný! 
 
Je prísne zakázané fajčiť v priestoroch amfiteátra!
 

 

4 ŽIVLY ODPORÚČAJÚ:


- Dodržiavať pitný režim v prípade teplého počasia.

- Aj v teplom počasí sú noci v Banskej Štiavnici chladné, preto odporúčame teplo sa obliecť na večerné projekcie, prípadne si zobrať deky a niečo pod zadok.

- Nehádzať smeti na zem v priestoroch podujatí a radšej ich odniesť do najbližšieho smetného koša.

- Pýtať sa – kto sa pýta, veľa sa dozvie.

- Zabávať sa, pozerať a premýšľať.

- Z občerstvovacích zariadení odporúčame nasledujúce: 
Art Café (Akademická 2), Archanjel (Radničné námestie 10/B), Gavalier (Námestie sv. Trojice 18/14), Čajovňa Klopačka (A. Sládkoviča 7), Reštaurácia Monarchia (A. Sládkoviča 2). Donáška: BS Streetfood (Remeselnícka 17) - 0907 487 174PRAKTICKÉ TELEFÓNNE ČÍSLA:

Lekárska pohotovosť - 112, 155 

Polícia (Mládežnícka 25) – 045/6921158

Taxi – 0910 525 999, 0915 525 999


V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na 4zivly@4zivly.sk, v prípade otázok o akreditáciách na akreditacia@4zivly.sk a v prípade otázok súvisiacich s propagáciou podujatia na pr@4zivly.sk!