4 živly - filmový seminár

Praktické info

Na konci zimy, v dňoch 23. - 25. 2. 2018, budete môcť prežiť v Banskej Štiavnici predĺžený víkend s hranými, dokumentárnymi i animovanými filmami, zaujímavými hosťami, kvalitnou hudbou i výtvarným umením. 7. Zimný filmový festival 4 živly bude venovaný téme ZAČIATOK a cinepassy, oprávňujúce na vstup na všetky časti jeho programu, si môžete zakúpiť v zvýhodnenej predpredajovej cene 15 € do 21. 2. 2017, alebo do vypredania zásob. 

Cinepass je novinka, ktorá nahrádza systém akreditácií a funguje na veľmi podobnom princípe - zaregistrujete sa do systému (bežný účet návštevníka) a z vytvoreného konta si budete môcť nielen zakúpiť cinepass na 4 živly i na ďalšie festivaly, ale neskôr aj rezervovať miesto na jednotlivých filmoch programu v súlade s Pravidlami vstupu, ktoré zverejníme pred podujatím. Cena Cinepassu na Zimné 4 živly je vo vianočnej predpredajovej akcii 12 €, od začiatku budúceho roka bude k dispozícii v štandardnej predpredajovej cene 15 €, na mieste konania potom v cene 18 €. Vstupné na jednotlivé projekcie bez cinepassu je 4 €, na sprievodné podujatia je vstup voľný, prednosť však majú držitelia/držiteľky cinepassov. Cinepass teda oprávňuje držiteľa/držiteľku na vstup na všetky časti programu podujatia, v kine na miesta vyhradené pre držiteľov cinepassov (70% kinosály s voľným sedením).  

Vouchery (virtuálne karty) zakúpené na portáli Cinepass.sk si budete môcť vymeniť za náramky s kódom v akreditačnom centre festivalu počas celého trvania podujatia. Peniaze za zakúpený voucher (virtuálnu kartu) nevraciame! Počet držiteľov cinepassov je obmedzený na 120 osôb. O počte zostávajúcich kusov v predaji budeme priebežne informovať na webstránke www.4zivly.sk, prípadne na sociálnych sieťach.  


Informácie: akreditacia@4zivly.sk 
 
Počet cinepassov k dispozícii: 27
 
 

AKREDITAČNÉ CENTRUM V KAFE & KLUBE SPOJÁR 
PREVÁDZKOVÉ HODINY:

Piatok, 23. február: 15.00 - 20.30
Sobota, 24. február: 9.00 - 20:30
Nedeľa, 25. február: 10.30 - 13:30 
 
 

MOŽNOSTI UBYTOVANIA

Banská Štiavnica ponúka množstvo ubytovacích možností v rôznych cenových reláciách. Ich kompletný zoznam nájdete na webstránke Regiónu Banská Štiavnica. Z nízkonákladových ubytovacích zariadení odporúčame Skautský dom (Hostel sv. Juraj) a penzión Marína
 
Skautský dom (Hostel sv. Juraj)
+421 905 382 885, juraj@stiavnica.sk
 
Penzión Marína:
+421 948 143 255, mail@penzion-marina.sk  
 
 

PRAVIDLÁ VSTUPOV NA JEDNOTLIVÉ AKCIE

Cinepass oprávňuje na vstup na všetky projekcie a sprievodné akcie. Prosíme držiteľov cinepassov, aby sa na predstavenia v kine Akademik dostavili minimálne 10 minút pred predstavením, inak nevieme zaručiť vstup. Miesta vyhradené pre držiteľov cinepassov tvoria 70% kapacity kina Akademik. 
 
Ostatní návštevníci majú možnosť zakúpiť si vstupenky na jednotlivé predstavenia a akcie. Vstupné na jednotlivé projekcie v kine Akademik je 4 EUR, na sprievodné podujatia v Art Cafe a Spojár Kafe & Klube je vstup voľný, prednosť majú držitelia Cinepassov.
 
Na všetky podujatia platí zákaz nosenia skla a sklenených fliaš!

Vstup so psom do kinosály kina Akademik je zakázaný! 

 

4 ŽIVLY ODPORÚČAJÚ:


- Dobre sa obliecť aj obuť (vrátane áut). Zima v Banskej Štiavnici býva drsná. 
 
- Nehádzať smeti na zem v priestoroch podujatí a radšej ich odniesť do najbližšieho smetného koša.

- Pýtať sa – kto sa pýta, veľa sa dozvie.

- Zabávať sa, pozerať a premýšľať.

- Z občerstvovacích zariadení odporúčame nasledujúce: 
Art Café (Akademická 2), Archanjel (Radničné námestie 10/B), Gavalier (Námestie sv. Trojice 18/14), Čajovňa Klopačka (A. Sládkoviča 7), Reštaurácia Monarchia (A. Sládkoviča 2). Donáška: BS Streetfood (Remeselnícka 17) - 0907 487 174

PRAKTICKÉ TELEFÓNNE ČÍSLA:

Lekárska pohotovosť - 112, 155 

Polícia (Mládežnícka 25) – 045/6921158

Taxi – 0910 525 999, 0915 525 999


V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na 4zivly@4zivly.sk, v prípade otázok o akreditáciách na akreditacia@4zivly.sk a v prípade otázok súvisiacich s propagáciou podujatia na pr@4zivly.sk!