Letný filmový festival 4 živly

Praktické info

Na konci zimy, v dňoch 23. - 25. 2. 2018, budete môcť prežiť v Banskej Štiavnici predĺžený víkend s hranými, dokumentárnymi i animovanými filmami, zaujímavými hosťami, kvalitnou hudbou i výtvarným umením. 7. Zimný filmový festival 4 živly bude venovaný téme ZAČIATOK a cinepassy, oprávňujúce na vstup na všetky časti jeho programu, si môžete zakúpiť v zvýhodnenej predpredajovej cene 15 € do 21. 2. 2017, alebo do vypredania zásob. 

Cinepass je novinka, ktorá nahrádza systém akreditácií a funguje na veľmi podobnom princípe - zaregistrujete sa do systému (bežný účet návštevníka) a z vytvoreného konta si budete môcť nielen zakúpiť cinepass na 4 živly i na ďalšie festivaly, ale neskôr aj rezervovať miesto na jednotlivých filmoch programu v súlade s Pravidlami vstupu, ktoré zverejníme pred podujatím. Cena Cinepassu na Zimné 4 živly je vo vianočnej predpredajovej akcii 12 €, od začiatku budúceho roka bude k dispozícii v štandardnej predpredajovej cene 15 €, na mieste konania potom v cene 18 €. Vstupné na jednotlivé projekcie bez cinepassu je 4 €, na sprievodné podujatia je vstup voľný, prednosť však majú držitelia/držiteľky cinepassov. Cinepass teda oprávňuje držiteľa/držiteľku na vstup na všetky časti programu podujatia, v kine na miesta vyhradené pre držiteľov cinepassov (70% kinosály s voľným sedením).  

Vouchery (virtuálne karty) zakúpené na portáli Cinepass.sk si budete môcť vymeniť za náramky s kódom v akreditačnom centre festivalu počas celého trvania podujatia. Peniaze za zakúpený voucher (virtuálnu kartu) nevraciame! Počet držiteľov cinepassov je obmedzený na 120 osôb. O počte zostávajúcich kusov v predaji budeme priebežne informovať na webstránke www.4zivly.sk, prípadne na sociálnych sieťach.  

Systém cinepass umožňuje aj kúpu lístkov na jednotlivé premietania. Ak teda nie ste držiteľom cinepassu, stačí zájsť na webstránku Cinepass.sk a máte možnosť si zakúpiť lístky z pohodlia svojej izby v predstihu, nemusíte sa tlačiť pri pokladnici. ;) 


Informácie: akreditacia@4zivly.sk 
 
Počet cinepassov k dispozícii: 7
 
 

AKREDITAČNÉ CENTRUM V KAFE & KLUBE SPOJÁR 
PREVÁDZKOVÉ HODINY:

Piatok, 23. február: 16.00 - 22.00
Sobota, 24. február: 9.30 - 22.00
Nedeľa, 25. február: 12.00 - 15.00 
 
 

MOŽNOSTI UBYTOVANIA

Banská Štiavnica ponúka množstvo ubytovacích možností v rôznych cenových reláciách. Ich kompletný zoznam nájdete na webstránke Regiónu Banská Štiavnica. Z nízkonákladových ubytovacích zariadení odporúčame Skautský dom (Hostel sv. Juraj) a penzión Marína
 
Skautský dom (Hostel sv. Juraj)
+421 905 382 885, juraj@stiavnica.sk
 
Penzión Marína:
+421 948 143 255, mail@penzion-marina.sk  
 
 

PRAVIDLÁ VSTUPOV NA JEDNOTLIVÉ AKCIE

Cinepass oprávňuje na vstup na všetky projekcie a sprievodné akcie. Prosíme držiteľov cinepassov, aby sa na predstavenia v kine Akademik dostavili minimálne 10 minút pred predstavením, inak nevieme zaručiť vstup. Miesta vyhradené pre držiteľov cinepassov tvoria 70% kapacity kina Akademik. 
 
Ostatní návštevníci majú možnosť zakúpiť si vstupenky na jednotlivé predstavenia a akcie. Vstupné na jednotlivé projekcie v kine Akademik je 4 EUR, na sprievodné podujatia v Art Cafe a Spojár Kafe & Klube je vstup voľný, prednosť majú držitelia Cinepassov.
 
Na všetky podujatia platí zákaz nosenia skla a sklenených fliaš!

Vstup so psom do kinosály kina Akademik je zakázaný! 

 

4 ŽIVLY ODPORÚČAJÚ:


- Dobre sa obliecť aj obuť (vrátane áut). Zima v Banskej Štiavnici býva drsná. 
 
- Nehádzať smeti na zem v priestoroch podujatí a radšej ich odniesť do najbližšieho smetného koša.

- Pýtať sa – kto sa pýta, veľa sa dozvie.

- Zabávať sa, pozerať a premýšľať.

- Z občerstvovacích zariadení odporúčame nasledujúce: 
Art Café (Akademická 2), Archanjel (Radničné námestie 10/B), Gavalier (Námestie sv. Trojice 18/14), Čajovňa Klopačka (A. Sládkoviča 7), Reštaurácia Monarchia (A. Sládkoviča 2). Donáška: BS Streetfood (Remeselnícka 17) - 0907 487 174

PRAKTICKÉ TELEFÓNNE ČÍSLA:

Lekárska pohotovosť - 112, 155 

Polícia (Mládežnícka 25) – 045/6921158

Taxi – 0910 525 999, 0915 525 999


V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na 4zivly@4zivly.sk, v prípade otázok o akreditáciách na akreditacia@4zivly.sk a v prípade otázok súvisiacich s propagáciou podujatia na pr@4zivly.sk!