Letný filmový festival 4 živly

Praktické info

V dňoch 22. - 24. 2. 2019 bude Banská Štiavnica hostiť 8. ročník zimnej verzie festivalu 4 živly. Kolekciu hraných, dokumentárnych, animovaných i experimentálnych filmov tentoraz zastreší téma NULA. Vy si už teraz môžete zakúpiť cinepass, oprávňujúci na vstup na všetky časti jeho programu, v zvýhodnenej predpredajovej cene 16 € do 21. 2. 2018, alebo do vypredania zásob. V prípade, že nevypredáme všetky cinepassy v predpredaji, budú k dispozícii aj na mieste konania festivalu v cene 18 €. (o počte zostávajúcich kusov budeme informovať na webstránke podujatia v sekcii Akreditácia). 

Systém Cinepass umožňuje nielen zakúpiť si permanentku, ale neskôr aj rezervovať miesto na jednotlivých projekciách v súlade s Pravidlami vstupu, ktoré zverejníme pred podujatím. Cena cinepassu na Zimné 4 živly bola vo vianočnej predpredajovej akcii 14 €, od začiatku roku 2019 je k dispozícii v štandardnej predpredajovej cene 16 €, na mieste konania potom v cene 18 €. Vstupné na jednotlivé projekcie bez cinepassu je 4,5 €, na sprievodné podujatia je vstup voľný, prednosť však majú držitelia/držiteľky cinepassov. Cinepass teda oprávňuje držiteľa/držiteľku na vstup na všetky časti programu podujatia, v kine na miesta vyhradené pre držiteľov cinepassov (70% kinosály s voľným sedením).  

Vouchery (virtuálne karty) zakúpené na portáli Cinepass.sk si budete môcť vymeniť za náramky s kódom v akreditačnom centre festivalu počas celého trvania podujatia - v Kafe & Klube Spojár na Kammerhoffskej 6. Peniaze za zakúpený voucher (virtuálnu kartu) nevraciame! Počet držiteľov cinepassov je obmedzený na 120 osôb. O počte zostávajúcich kusov v predaji budeme priebežne informovať na webstránke www.4zivly.sk, prípadne na sociálnych sieťach. V prípade potreby ďalších informácií nás kontaktujte na mailovej adrese akreditacia@4zivly.sk. 

Systém cinepass umožňuje aj kúpu lístkov na jednotlivé premietania. Ak teda nie ste držiteľom cinepassu, stačí zájsť na webstránku Cinepass.sk a máte možnosť si zakúpiť lístky z pohodlia svojej izby v predstihu, nemusíte sa tlačiť pri pokladnici. 


Informácie: akreditacia@4zivly.sk 
 
Aktuálny počet cinepassov k dispozícii: 4
 
 

AKREDITAČNÉ CENTRUM V KAFE & KLUBE SPOJÁR 
PREVÁDZKOVÉ HODINY:

Piatok, 22. február: 16.00 - 22.00
Sobota, 23. február: 9.30 - 22.00
Nedeľa, 24. február: 12.00 - 15.00
 
 

MOŽNOSTI UBYTOVANIA

Banská Štiavnica ponúka množstvo ubytovacích možností v rôznych cenových reláciách. Ich kompletný zoznam nájdete na webstránke Regiónu Banská Štiavnica. Z nízkonákladových ubytovacích zariadení odporúčame školský internát Strednej odbornej školy lesníckej s tromi kategóriami izieb, prípadne Skautský dom (Hostel sv. Juraj)
 
Skautský dom (Hostel sv. Juraj)
+421 905 382 885, juraj@stiavnica.sk
 
Penzión Marína:
+421 915 204 656, mail@penzion-marina.sk  
 
 
 

PRAVIDLÁ VSTUPOV NA JEDNOTLIVÉ AKCIE

Cinepass oprávňuje na vstup na všetky projekcie a sprievodné akcie. Prosíme držiteľov cinepassov, aby sa na predstavenia v kine Akademik dostavili minimálne 10 minút pred predstavením, inak nevieme zaručiť vstup. Miesta vyhradené pre držiteľov cinepassov tvoria 70% kapacity kina Akademik. 
 
Ostatní návštevníci majú možnosť zakúpiť si vstupenky na jednotlivé predstavenia a akcie. Vstupné na jednotlivé projekcie v kine Akademik je 4,50 EUR, na sprievodné podujatia v Art Cafe a Spojár Kafe & Klube je vstup voľný, prednosť majú držitelia Cinepassov.
 
Na všetky podujatia platí zákaz nosenia skla a sklenených fliaš!

Vstup so psom do kinosály kina Akademik je zakázaný! 
 

 

4 ŽIVLY ODPORÚČAJÚ:


- Dobre sa obliecť aj obuť (vrátane áut). Zima v Banskej Štiavnici býva drsná. 
 
- Nehádzať smeti na zem v priestoroch podujatí a radšej ich odniesť do najbližšieho smetného koša.

- Pýtať sa – kto sa pýta, veľa sa dozvie.

- Zabávať sa, pozerať a premýšľať.

- Z občerstvovacích zariadení odporúčame nasledujúce: 
Art Café (Akademická 2), Archanjel (Radničné námestie 10/B), Gavalier (Námestie sv. Trojice 18/14), Čajovňa Klopačka (A. Sládkoviča 7), Reštaurácia Monarchia (A. Sládkoviča 2). Donáška: BS Streetfood (Remeselnícka 17) - 0907 487 174PRAKTICKÉ TELEFÓNNE ČÍSLA:

Lekárska pohotovosť - 112, 155 

Polícia (Mládežnícka 25) – 045/6921158

Taxi – 0910 525 999, 0915 525 999


V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na 4zivly@4zivly.sk, v prípade otázok o akreditáciách na akreditacia@4zivly.sk a v prípade otázok súvisiacich s propagáciou podujatia na pr@4zivly.sk!