SK/EN

Predpredaj cinepassov pre ročník 2024 spustený!

V dňoch 7. - 11. 8. 2024 sa v Banskej Štiavnici bude konať 26. ročník Letného filmového festivalu 4 živly, tentoraz s témou CESTA. Podujatie prinesie aj tento rok na filmové plátna kolekciu približne troch desiatok hraných, dokumentárnych, animovaných i experimentálnych filmov, doplnených sprievodným programom pre dospelých i deti.

Celkový počet cinepassov (celofestivalových akreditácií) v predaji bude 150, dostupné budú do vypredania zásob a o aktuálnom stave budeme informovať na webstránke festivalu, v tejto sekcii o pár odstavcov nižšie. 

Systém Cinepass.sk umožňuje nielen zakúpiť si permanentku, ale neskôr aj rezervovať miesto na jednotlivých projekciách v súlade s Pravidlami vstupu, ktoré budú zverejnené pred podujatím. Cena cinepassu je 27 € v zvýhodnenom predpredaji a 30 € na mieste konania podujatia. Študentský cinepass ponúkame za 20 € v predpredaji, na mieste bude dostupný za 25 €, pri prevzatí je potrebné sa preukázať študentským preukazom, platným v školskom či akademickom roku 2023/24. Vstupné na jednotlivé klasické projekcie bez cinepassu bude 6 €, na sprievodné podujatia bude vstup voľný, prednosť však budú mať držitelia/držiteľky cinepassov. Cinepass teda oprávňuje držiteľa/držiteľku na vstup na všetky časti programu podujatia a umožňuje rezervovať si vopred miesto v kinosále - čo je odporúčané najmä v prípade najväčších programových lákadiel. Nevyzdvihnuté rezervácie miest v kinosále prepadajú 10 minút pred začiatkom projekcie a v prípade naplnenia kapacity už vstup nemusí byť umožnený ani držiteľom cinepassov.  

Vouchery (virtuálne karty) zakúpené na portáli Cinepass.sk si budete môcť vymeniť za náramky s kódom v akreditačnom centre festivalu (KC, vchod nad vonkajším schodiskom zo strany budovy, pri soche Andreja Kmeťa) počas celého trvania podujatia. Peniaze za voucher (virtuálnu kartu) zakúpený v klasickom predpredaji nevraciame! V prípade potreby ďalších informácií nás kontaktujte na mailovej adrese akreditacia@4zivly.sk

Pre zakúpenie cinepassu (akreditačného náramku) sa potrebujete prihlásiť. Ak máte v systéme Cinepass.sk už konto z iného festivalu, stačí sa len prihlásiť s vašimi prihlasovacími údajmi. Ak si údaje nepamätáte, použite funkciu na obnovu strateného hesla. Ak v systéme Cinepas.sk ešte konto nemáte, prosíme zaregistrujte sa.

GDPR: Súhlas s poskytnutím osobných údajov a ich následným spracúvaním

AKREDITAČNÉ CENTRUM V BUDOVE KC, VCHOD NAD VONKAJŠÍM SCHODISKOM PRI SOCHE ANDREJA KMEŤA - PREVÁDZKOVÉ HODINY: 

Streda, 7. august: 16.00 - 20.30
Štvrtok, 8. august:  10.00 - 20.30

Piatok, 9. august: 10.00 - 20.30
Sobota, 10. august: 10.00 - 20.30
Nedeľa, 11. august - centrum presunuté do kina Akademik: 10.30 - 16.30 

© 2013 - 2024 4živly. Všetky práva vyhradené.
Dizajn Malina Studio
Code Big Branding
crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram