Letný filmový festival 4 živly

O Detských 4 živloch

DSC_1286.JPG

Detské 4 živly ponúknu svojim návštevníkom výber filmov spojených s „mladosťou“, ako aj tradičný hudobný workshop a otvorenú tvorivú dielňu. Na záver podujatia sa uskutoční verejné vystúpenie účastníkov hudobného workshopu.

Otvorená tvorivá dielňa Deti a svet sa uskutoční v priestoroch centra Terra Permonia na Radničnom námestí 14, hudobný workshop v priestoroch Základnej umeleckej školy na Trojičnom námestí. Projekcie sa konajú v Kine Akademik, vo veľkej sále Kultúrneho centra na Kammerhofskej 1 a v centre Terra Permonia.

Vstupné na premietanie filmov je 1,50 EUR pre deti do 15 rokov a 3,50 EUR pre dospelých. S akreditáciou účastníka 4 živlov je vstup na premietania zdarma. V prípade veľkého záujmu o projekcie majú deti vzhľadom na kapacitné obmedzenia sál prednosť. Vstup na otvorenú tvorivú dielňu Deti a svet, ako aj na záverečnú prezentáciu je zdarma bez nutnosti predošlého prihlásenia a do vyčerpania kapacity priestoru. Hudobný workshop je kapacitne obmedzený na 15 vopred prihlásených účastníkov.

Tento projekt finančne podporili Nadácia Tatra bankyNadácia Eset