4 živly - filmový seminár

Program

Streda

Banská St a nica 18:00 VideoKocka 03
(Vernisáž (OV))
Amfiteáter 21:00 Čierny Peter
(CS, 1963, 86 min., OV)

Štvrtok

Kino Akademik 10:00 Fanny a Alexander
(FR/DE/SE, 1982, 188 min., OV + SS)
KC 13:30 Klip
(RS, 2012, 100 min., OV + CS)
Kino Akademik 14:30 Filmy Detských 4 živlov
(Oslia koža (FR, 1970, 100 min., OV + SS))
KC 16:00 Útočisko
(DE, 2015,104 min., OV + CS)
Kino Akademik 18:00 Generácia MK - pásmo filmov
(CZ, OV)
KC 18:30 Pátranie
(FR/GE, 2014, 149 min., OV + CS)
Art Cafe 19:00 Koncert - Urband
(OV)
Archanjel caffe bar 20:00 Koncert - Ivana Mer
(OV)
Amfiteáter 21:00 Kúpeľňový hráč
(CS, 1988, 75 min., OV)
predfilm: Mladí mostári (CS, 1982, 31 min., OV)
Futbalový štadión FK Sitno 23:15 Indiánske leto
(CZ, 1995, 65 min., OV + ES)

Piatok

Art Cafe 10:30 Budíček s extrémizmom - pásmo filmov
(SK, OV+ES)
Kino Akademik 11:00 Thalassa, Thalassa. Návrat k moru
(DE/RO, 1994, 89 min., OV + ES + SS)
KC 11:30 Filmy Detských 4 živlov
(Záhada hlavolamu  (CZ, 1993, 97 min., OV)
Kino Akademik 13:30 My z deviatej A
(CS, 1961, 69 min., OV)
KC 14:00 Drifter
(HU, 2014, 72 min., OV + SS)
Terra Permonia 15:00 Filmy Detských 4 živlov
(Pásmo animovaných filmov NFA pre deti (CS, 44 min., OV))
K-centrum 15:00 Neviditeľná Štiavnica - newest media workshop_4
(Workshop živého kódovania (EV/CV))
Kino Akademik 15:00 Masterclass Eduarda Grečnera
(OV)
KC 16:00 Mladistvý výber Fest Anče - pásmo filmov
(83 min., OV + ES)
Kino Akademik 16:30 Sangailino leto
(FR/LT/NL, 2014, 88 min., OV + ES + SS)
Banská St a nica 18:00 VideoKocka 03
(vernisáž, OV)
KC 18:30 Lupino
(FR, 2014, 49 min., OV + ES)
Art Cafe 19:00 Ukradená galerie BS: misBehAVed - výstava
(vernisáž, OV)
Kino Akademik 19:00 Fígle
(PL, 2007, 95 min., OV + SS)
Archanjel caffe bar 20:00 Koncert - Katka Máliková
(OV)
Amfiteáter 21:00 Carrie
(US, 1976, 100 min., OV + CS)
Starý zámok 23:30 Ľudia v nedeľu
(+ Pjoni (DE, 1930, ND + ES))

Sobota

Kino Akademik 11:00 Modrý vták
(BL/FR, 2011, 86. min., OV + ES + CS)
KC 11:30 Filmy Detských 4 živlov
(Už opäť skáčem cez kaluže (CS, 1970, 87 min., OV))
Kino Akademik 13:00 Všetci zomrú okrem mňa
(RU, 2008, 85 min., OV + ES + SS)
KC 13:30 Filmy Detských 4 živlov
(Chlapec a svet (BR, 2013, 80 min., ND))
K-centrum 15:00 Neviditeľná Štiavnica - newest media workshop_4
(Newest Media Workshop: Masterclass Martina Blažíčka (60 min., EV/CV))
Terra Permonia 15:30 Otvorená tvorivá dielňa Deti a svet
(Detské 4 živly, OV)
Kino Akademik 15:30 Čakanie na august
(BL/RO, 2014, 82 min., OV + ES + CS)
KC 16:00 Môj svet je disko
(DE, 2013, 98 min., OV + CS)
Kino Akademik 18:00 Toto je náš svet
(US, 2016, 118 min., OV + CS)
KC 18:30 Iné vízie SK - pásmo filmov
(OV)
Art Cafe 19:00 Koncert - Gonsofus
(OV)
Archanjel caffe bar 20:00 Koncert - Impaco Trio
(OV)
Amfiteáter 21:00 Sláva
(US, 1980, 133 min., OV + SS)
K-centrum 23:30 Neviditeľná Štiavnica - newest media workshop_4
(KOELKTIV - audio-vizuálna performancia (OV))
Art Cafe 23:59 Oceľová cesta
(CS, 1949, 86 min., OV)

Nedeľa

Kino Akademik 11:00 Zázraky
(DE/CH/IT, 2014, 110 min., OV + CS)
Kino Akademik 13:30 Victoria
(DE, 2015, 140 min., OV + CS)
KC 14:00 Hudobný workshop
(Prezentácia workshopu Detských 4 živlov  (30 min., OV)
+ Až vyjde mesiac
(US, 2012, 90 min., CD))
Art Cafe 14:00 My Street Films
(SK, CZ, OV)
Kino Akademik 16:30 Je ľahké byť mladým?
(SU, 1986, 78 min., OV + SS)
Kino Akademik 18:30 Slon
(US, 2003, 81 min., OV + CS)
Amfiteáter 21:00 Džúsový román
(CS, 1984, 75 min., OV)

Vysvetlivky/Explanatory: OV - originálna verzia / original version, SS - slovenské titulky / Slovak subtitles, CS – české titulky / Czech subtitles, ES - anglické titulky / English subtitles, CD- český / Czech dubbing, ND – nemá dialógy / no dialogues, EV – v angličtine / in English 


Zmena programu vyhradená!