Program
Streda
Banská St a nica | 18:00 |
VideoKocka 03 (Vernisáž (OV)) |
Amfiteáter | 21:00 |
Čierny Peter (CS, 1963, 86 min., OV) |
Štvrtok
Kino Akademik | 10:00 |
Fanny a Alexander (FR/DE/SE, 1982, 188 min., OV + SS) |
KC | 13:30 |
Klip (RS, 2012, 100 min., OV + CS) |
Kino Akademik | 14:30 |
Filmy Detských 4 živlov (Oslia koža (FR, 1970, 100 min., OV + SS)) |
KC | 16:00 |
Útočisko (DE, 2015,104 min., OV + CS) |
Kino Akademik | 18:00 |
Generácia MK - pásmo filmov (CZ, OV) |
KC | 18:30 |
Pátranie (FR/GE, 2014, 149 min., OV + CS) |
Art Cafe | 19:00 |
Koncert - Urband (OV) |
Archanjel caffe bar | 20:00 |
Koncert - Ivana Mer (OV) |
Amfiteáter | 21:00 |
Kúpeľňový hráč (CS, 1988, 75 min., OV) predfilm: Mladí mostári (CS, 1982, 31 min., OV) |
Futbalový štadión FK Sitno | 23:15 |
Indiánske leto (CZ, 1995, 65 min., OV + ES) |
Piatok
Art Cafe | 10:30 |
Budíček s extrémizmom - pásmo filmov (SK, OV+ES) |
Kino Akademik | 11:00 |
Thalassa, Thalassa. Návrat k moru (DE/RO, 1994, 89 min., OV + ES + SS) |
KC | 11:30 |
Filmy Detských 4 živlov (Záhada hlavolamu (CZ, 1993, 97 min., OV) |
Kino Akademik | 13:30 |
My z deviatej A (CS, 1961, 69 min., OV) |
KC | 14:00 |
Drifter (HU, 2014, 72 min., OV + SS) |
Terra Permonia | 15:00 |
Filmy Detských 4 živlov (Pásmo animovaných filmov NFA pre deti (CS, 44 min., OV)) |
K-centrum | 15:00 |
Neviditeľná Štiavnica - newest media workshop_4 (Workshop živého kódovania (EV/CV)) |
Kino Akademik | 15:00 |
Masterclass Eduarda Grečnera (OV) |
KC | 16:00 |
Mladistvý výber Fest Anče - pásmo filmov (83 min., OV + ES) |
Kino Akademik | 16:30 |
Sangailino leto (FR/LT/NL, 2014, 88 min., OV + ES + SS) |
Banská St a nica | 18:00 |
VideoKocka 03 (vernisáž, OV) |
KC | 18:30 |
Lupino (FR, 2014, 49 min., OV + ES) |
Art Cafe | 19:00 |
Ukradená galerie BS: misBehAVed - výstava (vernisáž, OV) |
Kino Akademik | 19:00 |
Fígle (PL, 2007, 95 min., OV + SS) |
Archanjel caffe bar | 20:00 |
Koncert - Katka Máliková (OV) |
Amfiteáter | 21:00 |
Carrie (US, 1976, 100 min., OV + CS) |
Starý zámok | 23:30 |
Ľudia v nedeľu (+ Pjoni (DE, 1930, ND + ES)) |
Sobota
Kino Akademik | 11:00 |
Modrý vták (BL/FR, 2011, 86. min., OV + ES + CS) |
KC | 11:30 |
Filmy Detských 4 živlov (Už opäť skáčem cez kaluže (CS, 1970, 87 min., OV)) |
Kino Akademik | 13:00 |
Všetci zomrú okrem mňa (RU, 2008, 85 min., OV + ES + SS) |
KC | 13:30 |
Filmy Detských 4 živlov (Chlapec a svet (BR, 2013, 80 min., ND)) |
K-centrum | 15:00 |
Neviditeľná Štiavnica - newest media workshop_4 (Newest Media Workshop: Masterclass Martina Blažíčka (60 min., EV/CV)) |
Terra Permonia | 15:30 |
Otvorená tvorivá dielňa Deti a svet (Detské 4 živly, OV) |
Kino Akademik | 15:30 |
Čakanie na august (BL/RO, 2014, 82 min., OV + ES + CS) |
KC | 16:00 |
Môj svet je disko (DE, 2013, 98 min., OV + CS) |
Kino Akademik | 18:00 |
Toto je náš svet (US, 2016, 118 min., OV + CS) |
KC | 18:30 |
Iné vízie SK - pásmo filmov (OV) |
Art Cafe | 19:00 |
Koncert - Gonsofus (OV) |
Archanjel caffe bar | 20:00 |
Koncert - Impaco Trio (OV) |
Amfiteáter | 21:00 |
Sláva (US, 1980, 133 min., OV + SS) |
K-centrum | 23:30 |
Neviditeľná Štiavnica - newest media workshop_4 (KOELKTIV - audio-vizuálna performancia (OV)) |
Art Cafe | 23:59 |
Oceľová cesta (CS, 1949, 86 min., OV) |
Nedeľa
Kino Akademik | 11:00 |
Zázraky (DE/CH/IT, 2014, 110 min., OV + CS) |
Kino Akademik | 13:30 |
Victoria (DE, 2015, 140 min., OV + CS) |
KC | 14:00 |
Hudobný workshop (Prezentácia workshopu Detských 4 živlov (30 min., OV) + Až vyjde mesiac (US, 2012, 90 min., CD)) |
Art Cafe | 14:00 |
My Street Films (SK, CZ, OV) |
Kino Akademik | 16:30 |
Je ľahké byť mladým? (SU, 1986, 78 min., OV + SS) |
Kino Akademik | 18:30 |
Slon (US, 2003, 81 min., OV + CS) |
Amfiteáter | 21:00 |
Džúsový román (CS, 1984, 75 min., OV) |
Vysvetlivky/Explanatory: OV - originálna verzia / original version, SS - slovenské titulky / Slovak subtitles, CS – české titulky / Czech subtitles, ES - anglické titulky / English subtitles, CD- český / Czech dubbing, ND – nemá dialógy / no dialogues, EV – v angličtine / in English
Zmena programu vyhradená!