Letný filmový festival 4 živly

Akreditácia

V dňoch 4. - 8. 8. 2021 sa v Banskej Štiavnici bude konať 23. ročník Letného filmového festivalu 4 živly, tentoraz s témou PRAVDA A LOŽ. V súčasnosti je možné si zakúpiť cinepass, ktorý oprávňuje na vstup na celý program festivalu, za cenu 22 €. K dispozícii je na webstránke Cinepass.sk 

4 živly prinesú aj tento rok na filmové plátna kolekciu približne troch desiatok hraných, dokumentárnych, animovaných i experimentálnych filmov, doplnených sprievodným programom pre dospelých i deti, všetko v súlade s hygienickými nariadeniami a odporúčaniami krízového štábu. Bezpečnosť našich návštevníkov a návštevníčok pre nás zostáva prvoradá.

Celkový počet cinepassov v predaji je 120, dostupné budú do vypredania zásob a o aktuálnom stave budeme informovať práve tu na webstránke Akreditácia o niekoľko riadkov nižšie, prípadne na sociálnych sieťach. 

Systém Cinepass umožňuje nielen zakúpiť si permanentku, ale neskôr aj rezervovať miesto na jednotlivých projekciách v súlade s Pravidlami vstupu, ktoré budú zverejnené pred podujatím. Cena cinepassu je 22 € v štandardnom predpredaji a 25 € na mieste konania podujatia (v prípade, že nedôjde k vypredaniu v predpredaji). Vstupné na jednotlivé klasické projekcie bez cinepassu bude 5 €, na sprievodné podujatia bude vstup voľný (pokiaľ nebude uvedené inak), prednosť však budú mať držitelia/držiteľky cinepassov. Cinepass teda oprávňuje držiteľa/držiteľku na vstup na všetky časti programu podujatia a umožňuje rezervovať si vopred miesto v kinosále - čo je odporúčané najmä v prípade najväčších programových highlightov. Nevyzdvihnuté rezervácie miest v kinosále prepadajú 10 minút pred začiatkom projekcie a v prípade naplnenia kapacity už vstup nemusí byť umožnený ani držiteľom cinepassov.  

Vouchery (virtuálne karty) zakúpené na portáli Cinepass.sk si budete môcť vymeniť za náramky s kódom v akreditačnom centre festivalu počas celého trvania podujatia. Peniaze za voucher (virtuálnu kartu) zakúpený v klasickom predpredaji nevraciame! V prípade potreby ďalších informácií nás kontaktujte na mailovej adrese akreditacia@4zivly.sk

GDPR: Súhlas s poskytnutím osobných údajov a ich následným spracúvaním


Aktuálny počet cinepassov k dispozícii: 2
 
 

AKREDITAČNÉ CENTRUM V KAFE & KLUBE SPOJÁR 
PREVÁDZKOVÉ HODINY:

Streda, 4. august: 16.00 - 20.30
Štvrtok, 5. august:  10.00 - 20.30
Piatok, 6. august: 10.00 - 20.30
Sobota, 7. august: 10.00 - 20.30
Nedeľa, 8. august - centrum presunuté do kina Akademik: 10.30 - 16.30