Filmový festival 4 živly dvakrát v roku - v zimnej a letnej edícii!

Akreditácia

20. Letný filmový seminár 4 živly bude venovaný téme HAPPY END a vy si môžete zakúpiť cinepass, oprávňujúci na vstup na všetky časti jeho programu, v zvýhodnenej predpredajovej cene 24 € do 7. 8. 2018, alebo do vypredania zásob. V prípade, že nevypredáme všetky cinepassy v predpredaji, budú k dispozícii aj na mieste konania festivalu v cene 28 €. 

Cinepass je novinka, ktorá nahrádza systém akreditácií a funguje na veľmi podobnom princípe - zaregistrujete sa do systému (bežný účet návštevníka) a z vytvoreného konta si budete môcť nielen zakúpiť cinepass na 4 živly i na ďalšie festivaly, ale neskôr aj rezervovať miesto na jednotlivých filmoch programu v súlade s Pravidlami vstupu, ktoré zverejníme pred podujatím. Cena Cinepassu na Letné 4 živly je v predpredaji 24 €, na mieste konania potom v cene 28 €. Vstupné na jednotlivé projekcie bez cinepassu je 4 €, na sprievodné podujatia je vstup voľný, prednosť však majú držitelia/držiteľky cinepassov. Cinepass teda oprávňuje držiteľa/držiteľku na vstup na všetky časti programu podujatia, v kine na miesta vyhradené pre držiteľov cinepassov (70% kinosály s voľným sedením).  

Vouchery (virtuálne karty) zakúpené na portáli Cinepass.sk si budete môcť vymeniť za náramky s kódom v akreditačnom centre festivalu počas celého trvania podujatia. Peniaze za zakúpený voucher (virtuálnu kartu) nevraciame! Počet držiteľov cinepassov je obmedzený na 180 osôb. O počte zostávajúcich kusov v predaji budeme priebežne informovať na webstránke www.4zivly.sk, prípadne na sociálnych sieťach.  

Systém cinepass umožňuje aj kúpu lístkov na jednotlivé premietania. Ak teda nie ste držiteľom cinepassu, stačí zájsť na webstránku Cinepass.sk a máte možnosť si zakúpiť lístky z pohodlia svojej izby v predstihu, nemusíte sa tlačiť pri pokladnici. 


Informácie: akreditacia@4zivly.sk 
 
Predpredaj je skončený, počet cinepassov k dispozícii na mieste konania: 5