4 živly - filmový seminár

Akreditácia

Akreditácia na 19. ročník letných 4 živlov stojí v predpredaji 23 € a priamo na mieste podujatia 26 €. Akreditáciu si môžete jednoducho zakúpiť na portáli Inviton, zaplatiť za ňu môžete bankovým prevodom, platobnou kartou alebo vybraným internetbankingom. Peniaze za zakúpenú permanentku nevraciame! Permanentky zakúpené na portáli Inviton si budete môcť vymeniť za akreditačné náramky v NOVOM AKREDITAČNOM CENTRE v Spojár Kafe & Klub (Kammerhofská 181/6) počas trvania podujatia - v stredu 9. 8. 2017 od 19:00, ďalšie dni vždy od 30 minút pred začiatkom prvej dennej projekcie do 20:30. Počet akreditovaných účastníkov je obmedzený na 120 miest. O počte zostávajúcich voľných miest budeme priebežne informovať nižšie. Vstupné na jednotlivé projekcie v Kine Akademik, v Kultúrnom centre, v galérii Schemnitz a na Amfiteátri je 4 EUR, na projekciu s koncertom na Starom zámku 6 EUR. Vstupné na premietania Detských 4 živlov pre deti do 15 rokov je 1,5 €. Na sprievodné podujatia v Art Cafe, Archanjel caffe bare, Spojár Kafe & Klube a na Banskej St a nici je vstup voľný, prednosť majú akreditovaní účastníci. 


Informácie: akreditacia@4zivly.sk 
 
Počet akreditácií k dispozícii: 0 (Akreditácie sú vypredané!) 
 
AKREDITAČNÉ CENTRUM V KINE AKADEMIK BUDE OTVORENÉ V STREDU 9. 8. 2017, OD 19:00 DO 20:30, POČAS NASLEDUJÚCICH DNÍ BUDE OTVÁRAŤ VŽDY 30 MINÚT PRED ZAČIATKOM PRVÉHO PREMIETANIA A ZATVÁRAŤ 30 MINÚT PRED AMFITEÁTROVÝM PREMIETANÍM!
 
 

PRAVIDLÁ VSTUPOV NA JEDNOTLIVÉ AKCIE

Akreditácia oprávňuje na vstup na všetky projekcie a sprievodné akcie. Prosíme akreditovaných, aby sa na predstavenia v kine Akademik dostavili minimálne 10 minút pred predstavením, inak nevieme zaručiť vstup.
Neakreditovaní návštevníci majú možnosť zakúpiť si vstupenky na jednotlivé predstavenia a akcie 10 minút pred ich začiatkom, ak nie je naplnená kapacita sály. Lístky na filmové projekcie v Kine Akademik, v Kultúrnom centre, na Amfiteátri a pod Kalváriou  stoja 4 €, na premietanie a koncert na Starom zámku 6 €. Vstupné na premietania Detských 4 živlov pre deti do 15 rokov je 1,5 €. Na sprievodné podujatia v Art Cafe, Archanjel cafe bare, Spojár Kafe & Klube a na Banskej St a nici je vstup voľný, prednosť majú akreditovaní účastníci.
 
Na všetky podujatia platí zákaz nosenia skla a sklenených fliaš!

Vstup so psom do kinosál Kina Akademik a Kultúrneho centra je zakázaný! 


V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na 4zivly@4zivly.sk, v prípade otázok o akreditáciách na akreditacia@4zivly.sk a v prípade otázok súvisiacich s propagáciou podujatia na pr@4zivly.sk!