Filmový festival 4 živly dvakrát v roku - v zimnej a letnej edícii!

Akreditácia

Na sklonku zimy, v dňoch 22. - 24. februára 2019, budete môcť prežiť v Banskej Štiavnici predĺžený víkend s hranými, dokumentárnymi i animovanými filmami, zaujímavými hosťami, kvalitnou hudbou i výtvarným umením. Áno, pripravujeme 8. ročník Zimného filmového festivalu 4 živly, jeho témou bude NULA a vy, odoberatelia a odoberateľky nášho newslettera, máte ako celkom prví možnosť zakúpiť si (alebo svojim blízkym pod stromček) zvýhodnené vianočné cinepassy! Behom utorka zverejníme informácie na našej webstránke aj sociálnych sieťach, neváhajte preto ani chvíľu! ;) 

Do predaja púšťame 40 zvýhodnených cinepassov, získať ich môžete do 31. 12. 2018, alebo do vypredania zásob (o počte zostávajúcich kusov budeme informovať na konci tejto podstránky)

Systém Cinepass umožňuje nielen zakúpiť si permanentku, ale neskôr aj rezervovať miesto na jednotlivých projekciách v súlade s Pravidlami vstupu, ktoré zverejníme pred podujatím. Cena cinepassu na Zimné 4 živly je vo vianočnej predpredajovej akcii 14 €, od začiatku budúceho roka bude k dispozícii v štandardnej predpredajovej cene 16 €, na mieste konania potom v cene 18 €. Vstupné na jednotlivé projekcie bez cinepassu je 4,5 €, na sprievodné podujatia je vstup voľný, prednosť však majú držitelia/držiteľky cinepassov. Cinepass teda oprávňuje držiteľa/držiteľku na vstup na všetky časti programu podujatia, v kine na miesta vyhradené pre držiteľov cinepassov (70% k inosály s voľným sedením) a umožňuje tieto si aj rezervovať.  

Vouchery (virtuálne karty) zakúpené PO REGISTRÁCII/PRIHLÁSENÍ na portáli Cinepass.sk si budete môcť vymeniť za náramky s kódom v akreditačnom centre festivalu počas celého trvania podujatia. Peniaze za zakúpený voucher (virtuálnu kartu) nevraciame! Počet držiteľov cinepassov je obmedzený na 120 osôb. O počte zostávajúcich kusov v predaji budeme priebežne informovať na webstránke www.4zivly.sk, prípadne na sociálnych sieťach. V prípade potreby ďalších informácií nás kontaktujte na mailovej adrese akreditacia@4zivly.sk

Počet akciových "vianočných" cinepassov aktuálne k dispozícii: 40