Filmový festival 4 živly dvakrát v roku - v zimnej a letnej edícii!

Akreditácia

V dňoch 7. - 11. 8. 2019 bude Banská Štiavnica hostiť 21. ročník letnej verzie festivalu 4 živly. Kolekciu hraných, dokumentárnych, animovaných i experimentálnych filmov pre dospelé, ale aj pre detské publikum tentoraz zastreší téma ČÍSLA. Vy si už teraz môžete zakúpiť cinepass, oprávňujúci na vstup na všetky časti programu, v zvýhodnenej cene 20 € do 31. 3. 2019. Aprílom začne štandardný predpredaj, v ktorom budú cinepassy k dispozícii za cenu 26 €. Na mieste podujatia potom stúpne cena prípadných zvyšných cinepassov na 28 €. O počte zostávajúcich kusov budeme informovať nižšie. 

Pre zakúpenie CINEPASSU (akreditačného náramku) sa potrebujete prihlásiť do systému MyCinepass. Ak máte v systéme už konto z iného festivalu, stačí sa len prihlásiť s vašimi prihlasovacími údajmi. Ak si údaje nepamätáte, použite funkciu na obnovu strateného hesla. Ak v systéme MyCinepass ešte konto nemáte, prosíme zaregistrujte sa.

Systém MyCinepass umožňuje nielen zakúpiť si permanentku, ale neskôr aj rezervovať miesto na jednotlivých projekciách v súlade s Pravidlami vstupu, ktoré zverejníme pred podujatím. Vstupné na jednotlivé projekcie bez cinepassu je 4,5 €, na sprievodné podujatia je vstup voľný, prednosť však majú držitelia/držiteľky cinepassov. Cinepass teda oprávňuje držiteľa/držiteľku na vstup na všetky časti programu podujatia, v kine na miesta vyhradené pre držiteľov cinepassov (70% kinosály s voľným sedením).  

Vouchery (virtuálne karty) zakúpené na portáli Cinepass.sk si budete môcť vymeniť za náramky s kódom v akreditačnom centre festivalu počas celého trvania podujatia - v Kafe & Klube Spojár na Kammerhoffskej 6. Peniaze za zakúpený voucher (virtuálnu kartu) nevraciame! Počet držiteľov cinepassov je obmedzený na 180 osôb. O počte zostávajúcich kusov v predaji budeme priebežne informovať na webstránke www.4zivly.sk, prípadne na sociálnych sieťach. V prípade potreby ďalších informácií nás kontaktujte na mailovej adrese akreditacia@4zivly.sk. 

Počet cinepassov aktuálne k dispozícii: 166