Filmový festival 4 živly dvakrát v roku - v zimnej a letnej edícii!

Akreditácia

V dňoch 22. - 24. 2. 2019 bude Banská Štiavnica hostiť 8. ročník zimnej verzie festivalu 4 živly. Kolekciu hraných, dokumentárnych, animovaných i experimentálnych filmov tentoraz zastreší téma NULA. Vy si už teraz môžete zakúpiť cinepass, oprávňujúci na vstup na všetky časti jeho programu, v zvýhodnenej predpredajovej cene 16 € do 21. 2. 2018, alebo do vypredania zásob. V prípade, že nevypredáme všetky cinepassy v predpredaji, budú k dispozícii aj na mieste konania festivalu v cene 18 €. (o počte zostávajúcich kusov budeme informovať na webstránke podujatia v sekcii Akreditácia). 

Systém Cinepass umožňuje nielen zakúpiť si permanentku, ale neskôr aj rezervovať miesto na jednotlivých projekciách v súlade s Pravidlami vstupu, ktoré zverejníme pred podujatím. Cena cinepassu na Zimné 4 živly bola vo vianočnej predpredajovej akcii 14 €, od začiatku roku 2019 je k dispozícii v štandardnej predpredajovej cene 16 €, na mieste konania potom v cene 18 €. Vstupné na jednotlivé projekcie bez cinepassu je 4,5 €, na sprievodné podujatia je vstup voľný, prednosť však majú držitelia/držiteľky cinepassov. Cinepass teda oprávňuje držiteľa/držiteľku na vstup na všetky časti programu podujatia, v kine na miesta vyhradené pre držiteľov cinepassov (70% kinosály s voľným sedením).  

Vouchery (virtuálne karty) zakúpené na portáli Cinepass.sk si budete môcť vymeniť za náramky s kódom v akreditačnom centre festivalu počas celého trvania podujatia. Peniaze za zakúpený voucher (virtuálnu kartu) nevraciame! Počet držiteľov cinepassov je obmedzený na 120 osôb. O počte zostávajúcich kusov v predaji budeme priebežne informovať na webstránke www.4zivly.sk, prípadne na sociálnych sieťach. V prípade potreby ďalších informácií nás kontaktujte na mailovej adrese akreditacia@4zivly.sk. 

Počet cinepassov aktuálne k dispozícii: 19