Letný filmový festival 4 živly

Praktické info

25. Letný filmový festival 4 živly bude venovaný téme SVETLO a vy si môžete zakúpiť cinepass, oprávňujúci na vstup na všetky časti jeho programu, v cene 25 € do vypredania zásob. (O počte zostávajúcich kusov budeme informovať na webstránke podujatia v sekcii Akreditácia v spodnej časti podstránky). Na mieste konania akcie budú prípadné zostávajúce cinepassy v predaji za 28 €. 

Cinepass funguje na veľmi jednoduchom princípe - zaregistrujete sa do systému (bežný účet návštevníka) a z vytvoreného konta si budete môcť nielen zakúpiť cinepass na 4 živly i na ďalšie festivaly, ale neskôr aj rezervovať miesto na jednotlivých filmoch programu v súlade s Pravidlami vstupu, ktoré sú zmienené nižšie.

Vstupné na jednotlivé projekcie BEZ cinepassu je 6 € (pokiaľ nie je uvedené inak), vstupné na premietania Detských 4 živlov pre deti do 15 rokov je 4 €, vstupné pre držiteľov karty ŠTIAVNICA PLUS je 4 €, na sprievodné podujatia je vstup voľný (pokiaľ nie je uvedené inak, napríklad pri koncertoch, ktoré sú pre všetkých spoplatnené). Cinepass teda oprávňuje držiteľa/držiteľku na vstup na všetky časti programu podujatia (pokiaľ nie je uvedené inak), v kine na miesta vyhradené pre držiteľov cinepassov.  

Vouchery (virtuálne karty) zakúpené na portáli Cinepass.sk si budete môcť vymeniť za náramky s kódom v akreditačnom centre festivalu počas celého trvania podujatia. Peniaze za zakúpený voucher (virtuálnu kartu) nevraciame! Počet držiteľov cinepassov je obmedzený na 150 osôb. O počte zostávajúcich kusov v predaji budeme priebežne informovať na webstránke www.4zivly.sk, prípadne na sociálnych sieťach.  

Systém Cinepass.sk umožňuje aj kúpu lístkov na jednotlivé premietania mimo kina Akademik. Ak teda nie ste držiteľom cinepassu, stačí zájsť na webstránku Cinepass.sk a máte možnosť si zakúpiť lístky z pohodlia svojej izby v predstihu, nemusíte sa tlačiť pri pokladnici. 


Informácie: akreditacia@4zivly.sk 
 
 

AKREDITAČNÉ CENTRUM V BUDOVE KC, VCHOD NAD VONKAJŠÍM SCHODISKOM PRI SOCHE ANDREJA KMEŤA - PREVÁDZKOVÉ HODINY:

Streda, 9. august: 16.00 - 20.30
Štvrtok, 10. august:  10.00 - 20.30
Piatok, 11. august: 10.00 - 20.30
Sobota, 12. august: 10.00 - 20.30
Nedeľa, 13. august - centrum presunuté do kina Akademik: 10.30 - 16.30 
 
 

MOŽNOSTI UBYTOVANIA

Banská Štiavnica ponúka množstvo ubytovacích možností v rôznych cenových reláciách. Ich kompletný zoznam nájdete na webstránke Regiónu Banská Štiavnica. Z nízkonákladových ubytovacích zariadení odporúčame školský internát Strednej odbornej školy lesníckej s tromi kategóriami izieb, prípadne Skautský dom (Hostel sv. Juraj)
 
Skautský dom (Hostel sv. Juraj)
+421 905 382 885, juraj@stiavnica.sk
 
Školský internát Strednej odbornej školy lesníckej:
045/69115-11, 12, sislsbs@gmail.com 
 
 

PRAVIDLÁ VSTUPOV NA JEDNOTLIVÉ AKCIE

Cinepass oprávňuje držiteľa vstúpiť na všetky projekcie a sprievodné podujatia bez online rezervácie (70 % v kine Akademik s voľným sedením, v ostatných priestoroch nie je počet obmedzený). Ostatní návštevníci majú možnosť kúpiť si vstupenky na jednotlivé predstavenia a akcie — vyhradených je pre nich 30 % kinosály kina Akademik, v ostatných priestoroch nie je počet obmedzený. Lístok na filmové projekcie v kine Akademik, v Kultúrnom centre (KC) a na amfiteátri stojí 6 €. Vstupné na koncerty v Art Café a Eleuzíne bude upresnené neskôr. Vstupné na premietania Detských 4 živlov pre deti do 15 rokov je 4 €. Na ďalšie sprievodné podujatia v Art Cafe, Kafe&Klube Spojár, Eleuzíne a priestore Space je vstupné voľné, pokiaľ nie je uvedené inak. 

Vstup so psom do kinosál kina Akademik, Kultúrneho centra a amfiteátra je zakázaný!

V priestoroch amfiteátra je zakázané fajčiť!

 

 

4 ŽIVLY ODPORÚČAJÚ:


- Dodržiavať pitný režim v prípade teplého počasia.

- Aj v teplom počasí sú noci v Banskej Štiavnici chladné, preto odporúčame teplo sa obliecť na večerné projekcie, prípadne si zobrať deky a niečo pod zadok.

- Nehádzať smeti na zem v priestoroch podujatí a radšej ich odniesť do najbližšieho smetného koša.

- Pýtať sa – kto sa pýta, veľa sa dozvie.

- Zabávať sa, pozerať a premýšľať.PRAKTICKÉ TELEFÓNNE ČÍSLA:

Lekárska pohotovosť - 112, 155 

Polícia (Mládežnícka 25) – 045/6921158

Taxi – 0910 525 999, 0915 525 999


V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na 4zivly@4zivly.sk, v prípade otázok o akreditáciách na akreditacia@4zivly.sk a v prípade otázok súvisiacich s propagáciou podujatia na pr@4zivly.sk!