Letný filmový festival 4 živly

júl 11, 2021

Detské 4 živly tento rok prinášajú herecký workshop! (prihlasovanie spustené)

MAZEL_still_02.jpg

Tento rok sa 4 živly rozhodli priblížiť téme PRAVDA A LOŽ aj detským programom a tradičný animačnú dielňu vymeníme za herecký workshop. Herecký workshop sa bude konať počas piatka a soboty 6. a 7. augusta, s tým, že výsledky workshopu si budú môcť účastníci spolu s rodičmi a návštevníkmi pozrieť na plátne v nedeľu poobede. 

Herecký workshop je určený pre vopred prihlásenú skupinu max. 15 detí vo veku od 8 do 15 rokov, poplatok za workshop je 10 Eur za účasť počas dvoch dní (detskí účastníci workshopu automaticky získajú akreditáciu na 4 živly).

Workshop bude realizovaný pod vedením Jany Epikaridis, herečky, lektorky herectva, hereckej a hlasovej koučky pri nakrúcaní filmov, seriálov a reklám. Okrem toho, že bude v Banskej Štiavnici viesť workshop, príde taktiež aj s ďalšími tvorcami uviesť v špeciálnej predpremiére nový rodinný film Martin a tajomstvo lesa. 

Herecký workshop bude prebiehať v Eleuzíne (Horná ružová 1) v exteriéri a v prípade zlého počasia v interiéri. 

Piatok 6.8. od 9:30 do 17:00 (s krátkou prestávkou na obed)

Sobota 7.8. od 9:30 do 14:30 

Účastnícky poplatok je 10€ za dieťa, v sume je zahrnutá účasť na workshope, akreditácia na 4 živly a pitný režim. Deti je možné prihlasovať emailom na adrese monika.lostakova@gmail.com do naplnenia kapacity. V prípade, že bude kapacita naplnená, budú deti zaradené do zoznamu náhradníkov. Prihlásené deti je možné odhlásiť najneskôr do 1. augusta, v tom prípade vraciame celý účastnícky poplatok, po 1. auguste len v prípade, že na dané miesto budeme mať náhradníka. 

Lektorka workshopu

Jany Epikaridis

Česká herečka, lektorka herectva a aplikovanej improvizácie v Škole Improvizace, herecká a hlasová koučka pri natáčaní filmov, seriálov a reklám. Už mnoho rokov sa zaoberá hlasom a prezentácií vo vlastnom individuálnom kurze Cesta hlásky. Prácu s hlasom a herectvom vyučovala na Medzinárodnom konzervatóriu a mnohých zahraničných workshopoch. Naposledy spolupracovala pri nakrúcaní filmu Martin a tajomstvo lesa (réžia Petr Oukropec), ktorý bude mať na festivale 4 živly špeciálnu slovenskú predpremiéru. 

Jana o workshope:

Počas nášho workshopu sa budeme veľa hrať, poznávať svoje emócie, skúšať rôzne charaktery a statusy. Budeme sa učiť spolupracovať, byť kreatívny a tvorivý, prezentovať vlastné báječné nápady. Prídeme na to, ako zvládať nervozitu a strach a ako s ľahkosťou improvizovať. Osvojíme si, že chyba je kamoš a tohtoročnú tému festivalu PRAVDA A LOŽ preskúmame zo všetkých možných uhlov ... ale hlavne sa budeme dobre baviť a smiať. Úprimne... Rodičia Vám budú tento workshop závidieť :) Teším sa na Vás na všetkých!