Letný filmový festival 4 živly

Praktické info

23. Letný filmový festival 4 živly bude venovaný téme PRAVDA A LOŽ a vy si môžete zakúpiť cinepass, oprávňujúci na vstup na všetky časti jeho programu, v cene 22 € do vypredania zásob. (O počte zostávajúcich kusov budeme informovať na webstránke podujatia v sekcii Akreditácia v spodnej časti podstránky). 

Cinepass funguje na veľmi jednoduchom princípe - zaregistrujete sa do systému (bežný účet návštevníka) a z vytvoreného konta si budete môcť nielen zakúpiť cinepass na 4 živly i na ďalšie festivaly, ale neskôr aj rezervovať miesto na jednotlivých filmoch programu v súlade s Pravidlami vstupu, ktoré zverejníme pred podujatím. Vstupné na jednotlivé projekcie BEZ cinepassu je 5 € (pokiaľ nie je uvedené inak), na sprievodné podujatia je vstup voľný (pokiaľ nie je uvedené inak), prednosť však majú držitelia/držiteľky cinepassov. Cinepass teda oprávňuje držiteľa/držiteľku na vstup na všetky časti programu podujatia, v kine na miesta vyhradené pre držiteľov cinepassov.  

Vouchery (virtuálne karty) zakúpené na portáli Cinepass.sk si budete môcť vymeniť za náramky s kódom v akreditačnom centre festivalu počas celého trvania podujatia. Peniaze za zakúpený voucher (virtuálnu kartu) nevraciame! Počet držiteľov cinepassov je obmedzený na 120 osôb, toto číslo organizátori určili po zvážení všetkých hygienických opatrení, ktoré musia dodržiavať. O počte zostávajúcich kusov v predaji budeme priebežne informovať na webstránke www.4zivly.sk, prípadne na sociálnych sieťach.  

Systém Cinepass.sk umožňuje aj kúpu lístkov na jednotlivé premietania mimo kina Akademik. Ak teda nie ste držiteľom cinepassu, stačí zájsť na webstránku Cinepass.sk a máte možnosť si zakúpiť lístky z pohodlia svojej izby v predstihu, nemusíte sa tlačiť pri pokladnici. 


Informácie: akreditacia@4zivly.sk 
 
 

AKREDITAČNÉ CENTRUM V KAFE & KLUBE SPOJÁR 
PREVÁDZKOVÉ HODINY:

Streda, 4. august: 16.00 - 20.30
Štvrtok, 5. august:  10.00 - 20.30
Piatok, 6. august: 10.00 - 20.30
Sobota, 7. august: 10.00 - 20.30
Nedeľa, 8. august - centrum presunuté do kina Akademik: 10.30 - 16.30 
 
 

MOŽNOSTI UBYTOVANIA

Banská Štiavnica ponúka množstvo ubytovacích možností v rôznych cenových reláciách. Ich kompletný zoznam nájdete na webstránke Regiónu Banská Štiavnica. Z nízkonákladových ubytovacích zariadení odporúčame školský internát Strednej odbornej školy lesníckej s tromi kategóriami izieb, prípadne penzión Marína či Skautský dom (Hostel sv. Juraj)
 
Skautský dom (Hostel sv. Juraj)
+421 905 382 885, juraj@stiavnica.sk
 
Penzión Marína:
+421 915 204 656, mail@penzion-marina.sk  
 
Školský internát Strednej odbornej školy lesníckej:
045/69115-11, 12, sislsbs@gmail.com 
 
 

PRAVIDLÁ VSTUPOV NA JEDNOTLIVÉ AKCIE

Cinepass oprávňuje na vstup na všetky projekcie a sprievodné akcie, okrem koncertu v Art cafe. Prosíme držiteľov cinepassov, aby sa na premietania dostavili minimálne 10 minút pred ich začiatkom, inak nevieme zaručiť vstup, rezervácie sa 10 minút pred začiatkom rušia a voľné miesta môžu byť obsadené kýmkoľvek. 
 
Ostatní návštevníci majú možnosť zakúpiť si vstupenky na jednotlivé predstavenia a akcie. Vstupné na jednotlivé projekcie je 5 EUR. Vstupné na premietania Detských 4 živlov pre deti do 15 rokov je 2 €. Na sprievodné podujatia je vstup voľný (pokiaľ nie je uvedené inak), prednosť majú držitelia cinepassov. 
 
Vstup so psom do kinosál Kina Akademik, Kultúrneho centra a na amfiteáter je zakázaný! 
 
Je prísne zakázané fajčiť v priestoroch amfiteátra!
 

 

4 ŽIVLY ODPORÚČAJÚ:


- Dodržiavať pitný režim v prípade teplého počasia.

- Aj v teplom počasí sú noci v Banskej Štiavnici chladné, preto odporúčame teplo sa obliecť na večerné projekcie, prípadne si zobrať deky a niečo pod zadok.

- Nehádzať smeti na zem v priestoroch podujatí a radšej ich odniesť do najbližšieho smetného koša.

- Pýtať sa – kto sa pýta, veľa sa dozvie.

- Zabávať sa, pozerať a premýšľať.PRAKTICKÉ TELEFÓNNE ČÍSLA:

Lekárska pohotovosť - 112, 155 

Polícia (Mládežnícka 25) – 045/6921158

Taxi – 0910 525 999, 0915 525 999


V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na 4zivly@4zivly.sk, v prípade otázok o akreditáciách na akreditacia@4zivly.sk a v prípade otázok súvisiacich s propagáciou podujatia na pr@4zivly.sk!