Letný filmový festival 4 živly

dec 19, 2022

Vianočný predpredaj cinepassov na letné 4 živly

vianoce.jpg

V dňoch 9. - 13. 8. 2023 sa v Banskej Štiavnici bude konať 25. ročník Letného filmového festivalu 4 živly, tentoraz s témou SVETLO. Podujatie prinesie aj tento rok na filmové plátna kolekciu približne troch desiatok hraných, dokumentárnych, animovaných i experimentálnych filmov, doplnených sprievodným programom pre dospelých i deti.

Rozhodli sme sa spustiť zopár cinepassov aj do vianočného predpredaja, ponúkame ich za zvýhodnenú cenu 23 € a práve teraz (až do konca kalendárneho roka) sú k dispozícii na portáli Cinepass.sk.

Počet vianočných cinepassov neobmedzujeme, obmedzený je len dátum ich predaja - končí prechodom do roka 2022. Celkový počet cinepassov v predaji bude pre najbližší ročník 150 kusov, dostupné budú do vypredania zásob a o aktuálnom stave budeme informovať na webstránke www.4zivly.sk, v sekcii Akreditácia, prípadne na sociálnych sieťach. 

Portál Cinepass.sk umožňuje nielen zakúpiť si permanentku, ale neskôr aj rezervovať miesto na jednotlivých projekciách v súlade s Pravidlami vstupu, ktoré budú zverejnené pred podujatím. Aktuálna cena cinepassu je 23 € v zvýhodnenom vianočnom predpredaji, ktorý končí 31.12.2022. Od 1. januára bude cena akreditácie v predpredaji 25 € a na mieste konania podujatia 30 €. Vstupné na jednotlivé klasické projekcie bez cinepassu bude 5 €, na sprievodné podujatia bude vstup voľný, prednosť však budú mať držitelia/držiteľky cinepassov. Cinepass teda oprávňuje držiteľa/držiteľku na vstup na všetky časti programu podujatia a umožňuje rezervovať si vopred miesto v kinosále - čo je odporúčané najmä v prípade najväčších programových lákadiel. Nevyzdvihnuté rezervácie miest v kinosále prepadajú 10 minút pred začiatkom projekcie a v prípade naplnenia kapacity už vstup nemusí byť umožnený ani držiteľom cinepassov.  

Vouchery (virtuálne karty) zakúpené na portáli Cinepass.sk si budete môcť vymeniť za náramky s kódom v akreditačnom centre festivalu počas celého trvania podujatia. Peniaze za voucher (virtuálnu kartu) zakúpený v klasickom predpredaji nevraciame! V prípade potreby ďalších informácií nás kontaktujte na mailovej adrese akreditacia@4zivly.sk.

Pre zakúpenie cinepassu sa potrebujete prihlásiť. Ak máte v systéme MyCinepass už konto z iného festivalu, stačí sa len prihlásiť s vašimi prihlasovacími údajmi. Ak si údaje nepamätáte, použite funkciu na obnovu strateného hesla. Ak v systéme MyCinepass ešte konto nemáte, prosíme zaregistrujte sa.