Program
Streda
Amfiteáter | 21:00 |
Muž a žena (Claude Lelouch, FR, 1966, 102 min., OV+SS) |
Štvrtok
Kino Akademik | 11:00 |
Caravana Cinematografica (Titus Muntean, RO, 2009, 110 min., OV+ES) |
Kino Akademik | 13:00 |
Neha (Martin Šulík, SK, 1991, 104 min., OV + ES) |
Kultúrne centrum | 15:30 |
Láskavý výber Jana Gogolu ml. (Premiestnenie, L’amour fou – Ludvík Šváb, Tatíček a Lili Marlen, OV) |
Kino Akademik | 18:00 |
Ja som láska (Luca Guadanino, IT, 2009, 120 min., OV+ES) |
Amfiteáter | 21:00 |
Smoliari (Dušan Kodaj, SK, 1978, 87 min., OV) |
Botanická záhrada | 23:00 |
Paráda (Srdjan Dragojevic, RS, 2011, 115 min., OV+SS) |
Piatok
Kino Akademik | 10:00 |
Utorok po Vianociach (Radu Muntean, RO, 2010, 100 min., OV+SS) |
Kino Akademik | 12:30 |
Svadba (Wojciech Smarzowski, PL, 2004, 109 min., OV+ES) |
Kultúrne centrum | 13:30 |
Slepé lásky (Juraj Lehotský, SK, 2008, 77 min., OV+ES) |
Kino Akademik | 15:00 |
Nech žije láska! (Tsai Ming-liang, TW, 1994, 118 min., OV+ES) |
Art Cafe | 15:30 |
Láska po slovensky (výber krátkych filmov, OV) |
Kultúrne centrum | 17:00 |
Výber Homo Felix (výber animovaných filmov, OV) |
Kino Akademik | 19:00 |
Prezentácia výsledkov Letného workshopu MPhilms 2013 (Prezentácia výsledkov 6. Letného workshopu MPhilms 2013 - diela mladých fotografov, filmárov a performerov na tému LÁSKA.) |
Kaviareň Gavalier | 19:30 |
Movie Dating |
Kaviareň Gavalier | 20:00 |
"Tak počúvaj!" |
Amfiteáter | 21:00 |
Ninočka (Ernst Lubitsch, US, 1939, 110 min., OV+SS) |
Starý zámok | 23:30 |
Sexcapades – krátke erotické filmy z rokov 1902 – 1955 (výber nemých erotických filmov s hudbou La3no Cubano) |
Tabačka | 00:00 |
Friday, I’m in Love Party (hrajú Kontaktní kočky) |
Sobota
Kino Akademik | 11:00 |
Love Story (Arthur Hiller, US, 1970, 99 min., OV+SS) |
Kino Akademik | 13:00 |
Johanna (Kornél Mundruczó, HU, 2005, 86 min., OV+ES) |
Kultúrne centrum | 14:00 |
Ďakujem, dobre (Mátyás Prikler, SK, 2013, 134 min., OV) |
Námestie svätej trojice | 15:00 |
Workshop Pristrihni si s Kinečkom (15:00 - 18:00) |
Kino Akademik | 15:30 |
Sneh (Ivana Šebestová, SK, 2013, 18 min., OV) |
Terra Permonia | 16:00 |
Až príde kocúr (Detské 4 živly) (Vojtěch Jasný, CSR 1963, 101 min., OV) |
Kino Akademik | 16:30 |
37,2 zrána (Jean-Jacques Beineix, FR, 1986, 116 min., OV+SS) |
Art Cafe | 17:00 |
Masterclass Kornéla Mundruczóa |
Art Cafe | 18:00 |
Ósk & Brynja (koncert islandských hudobníčok) |
Amfiteáter | 21:00 |
Parineeta (Pradeep Sarkar, IN, 2005, 130 min., OV+SS) |
Čajovňa Klopačka | 23:00 |
Horúčka sobotňajšej noci (hrajú Faun a Potkan) |
Nedeľa
Kino Akademik | 11:00 |
Prekvapenie z archívu - Surprise from the archive (OV+SS) |
Kino Akademik | 13:00 |
Láska zhora (Petr Marek, CZ, 2002, 98 min., OV+ES) |
Art Cafe | 15:30 |
Masterclass Petra Mareka |
Kino Akademik | 17:00 |
Sunset Boulevard (Billy Wilder, US, 1950, 110 min., OV+SS) |
Amfiteáter | 21:00 |
Annie Hall (Woody Allen, US, 1977, 93 min, OV+SS) |