Letný filmový festival 4 živly

Praktické info

CENY AKREDITÁCIÍ A VSTUPNÉHO

Akreditácia na 15. ročník Letného filmového seminára 4 živly stojí 18 EUR pri registrácii cez akreditačný systém a 21 EUR na mieste. Účastníci a účastníčky zo zahraničia môžu zaplatiť nižšiu sumu priamo na mieste. Akreditovať sa môžete len cez akreditačný systém Š.Ť.A.V.A.. Počet akreditovaných účastníkov je obmedzený na 150 miest. Počet zostávajúcich voľných miest  uvidíte priamo v systéme. Doporučujeme akreditovať sa čím skôr, keďže miesta sa rýchle rezervujú. Akreditácia zaručuje vstup na všetky projekcie a akcie zadarmo. Žiadame akreditovaných, aby sa na predstavenia v kine Akademik dostavili 5 minút pred predstavením, inak nevieme zaručiť vstup.
Neakreditovaní návštevníci majú možnosť kúpiť si vstupenky na jednotlivé predstavenia a akcie. Lístky na filmové projekcie v Kine Akademik, v Kultúrnom centre, na Letnom amfiteátri a na Starom zámku stoja 2, 50 EUR. Na projekciu v Botanickej záhrade a prezentácie v Art Café je vstup voľný, prednosť majú akreditovaní účastníci. Vstupné na Friday, I’m in Love PARTY je 4 EUR. Horúčka sobotňajšej noci je len pre akreditovaných účastníkov a účastníčky.
 
 

MOŽNOSTI UBYTOVANIA

Akreditovaní sa môžu ubytovať vo vlastných spacákoch na Skautskom dome za 5 EUR za osobu a noc. Za 1 EUR si je možné priplatiť periny. Kapacita ubytovania v spacákoch je 45 osôb. Ubytovanie na Skautskom dome je možné rezervovať takisto cez akreditačný system Š.Ť.A.V.A.. Ubytovanie si tiež môžete zabezpečiť aj v ostatných ubytovacích zariadeniach (zoznam zariadení). Radíme vám však zarezervovať si ubytovanie vopred.
 

POKYNY NA AKREDITÁCIU

Vyplňte všetky údaje v systéme Š.Ť.A.V.A.. Prosíme, aby ste uvádzali aktuálne mobilné čísla a e-maily, aby sme vás mohli v prípade potreby kontaktovať. Bankovým prevodom zaplaťte výslednú sumu (akreditácia + ubytovanie) na č. účtu: 2924856086/1100, VS vám bude vygenerovaný šťavou. Do účelu platby uveďte priezvisko osoby, za ktorú platíte akreditáciu. Jedným prevodom je možné zaplatiť len za jednu akreditáciu. Zaplatiť treba do 7 dní odo dňa akreditovania, najneskôr však do 31. Júla 2013. V prípade, že nezaplatíte do 7 dní, budete z databázy účastníkov vyradení. V prípade storna vám budú peniaze vrátené, ak nám vašu neúčasť oznámite do 31. júla 2013.
Zadaním údajov (meno, priezvisko, e-mail, telefón, adresa) cez akreditačný systém Š.Ť.A.V.A. dávate občianskemu združeniu štyri živly v zmysle § 7 Zák. č. 428/2002 Z.z. svoj výslovný súhlas so spracovaním týchto osobných údajov pre účely akreditácie na Letný filmový seminár 4 živly. Tento súhlas je platný pred seminárom a počas trvania seminára, a je neodvolateľný.
 

PRAVIDLÁ VSTUPOV NA JEDNOTLIVÉ AKCIE

Akreditácia oprávňuje na vstup na všetky projekcie a akcie zadarmo. Žiadame akreditovaných, aby sa na predstavenia v Kine Akademik dostavili minimálne 5 minút pred predstavením, inak nevieme zaručiť vstup.

Neakreditovaní návštevníci majú možnosť zakúpiť si vstupenky na jednotlivé predstavenia a akcie. Lístky na filmové projekcie v Kine Akademik, v Kultúrnom centre, Letnom amfiteátri a  Starom zámku stoja 2,50 EUR. Na projekciu v Botanickej záhrade a prezentácie v Art Café je vstup voľný, prednosť majú akreditovaní účastníci. Vstupné na Friday, I’m in Love PARTY je 4 EUR. Horúčka sobotňajšej noci je len pre akreditovaných účastníčky a účastníkov.

Na všetky podujatia platí zákaz nosenia skla a sklenených fliaš!

 

KDE NÁS NÁJDTE:

Kino Akademik - Námestie sv. Trojice 1
Amfiteáter - Novozámocká 20/A
Kultúrne centrum (KC) - Kammerhofská 1
Art Café - Akademická 2
Čajovňa Klopačka - Andreja Sládkoviča 7
Terra Permonia - Radničné námestie 14
Kaviareň Gavlier - Námestie sv. Trojice 14
Botanická záhrada - Akademická ulica
Starý zámok - Starozámocká 11
Tabačka - Tabaková 1

 

4 ŽIVLY ODPORÚČAJÚ:

  • Dodržiavať pitný režim v prípade teplého počasia.
  • Aj v teplom počasí sú noci v Banskej Štiavnici chladné, preto odporúčame teplo sa obliecť na večerné projekcie, prípadne si zobrať deky a niečo pod zadok.
  • Nehádzať smeti na zem v priestoroch podujatí a radšej ich odniesť do najbližšieho smetného koša.
  • Pýtať sa – kto sa pýta, veľa sa dozvie.
  • Zabávať sa, pozerať a premýšľať.
  • Z občerstvovacích zariadení odporúčame nasledovné:
    Art Café (Akademická 2), Archanjel (Radničné námestie 10/B), Gavalier (Námestie sv. Trojice 18/14), Terra Permonia (Radničné námestie 14) – 10 % zľava pre akreditovaných a rodičov s deťmi na workshopoch, Čajovňa Klopačka (A. Sládkoviča 7), Reštaurácia Monarchia (A. Sládkoviča 2).

 

PRAKTICKÉ TELEFÓNNE ČÍSLA:

Lekárska pohotovosť – Bratská 17 (045/ 694 2375)
Polícia – Mládežnícka 25 (045/6921158)
Taxi - 0910 525 999, 0915 525 999

 
V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na 4zivly@gmail.com!