Program
Streda
Štvrtok
Kino Akademik | 13:00 |
Swannova láska (r. V. Schlöndorff, 1984, 110 min. – OV+SS) |
Kino Akademik | 16:00 |
Tušenie (r. P. Solan, 1982, 67 min. – OV) |
Art Cafe | 17:00 |
Výber Homo Félix (pásmo animovaných filmov) |
Kino Akademik | 18:00 |
Sindibád (r. Z. Huszárik, 1971, 90 min. – OV+SS) |
Kino Akademik | 19:00 |
EA / koncert |
Amfiteáter | 21:00 |
Iluzionista (r. S. Chomet, 2010, 80 min. – OV+SS) |
Botanická záhrada | 23:00 |
...a bude hůř (r. P. Nikolaev, 2007, 84 min. – OV) |
Piatok
Kino Akademik | 10:00 |
Prekvapenie z archívu |
Kino Akademik | 13:00 |
Pasažierka ((r. A. Munk, W. Lesiewcz, 1963, 62 min. – OV+SS) Noc a hmla (r. A. Resnais, 1955, 32 min. – OV +SS),) |
Kino Akademik | 15:00 |
Osemdesiat listov ( r. V. Kadrnka, 2011, 75 min. – OV |
Art Cafe | 17:00 |
Dunajská mozaika (krátke filmy/short films – OV+ES V4: PAMÄŤ) |
Kino Akademik | 19:00 |
Prezentácia Letného workshopu MPhilms |
MKC | 19:00 |
Ladomírske morytáty a legendy ( r. P. Kerekes, 1998, 54 min. – OV, uvedie P. Kerekes a M. Piaček |
Amfiteáter | 21:00 |
Ako sa varia dejiny (r. P. Kerekes, 2009, 86 min. – OV) |
Banská St a nica | 22:42 |
22:42 Party (Režimy (00.00), DJ-ing Zdiery Corporation) |
Starý zámok | 23:00 |
Sherlock, Jr. (r. B. Keaton, 1924, 45 min. – OV, hudobný sprievod: Piaček-Pavelka-Michalec) |
Sobota
Kino Akademik | 10:00 |
Denník babičky Němcovej ( r. J. Gogola, 1999, 26 min. |
Kino Akademik | 13:00 |
Muriel alebo čas návratu (r. A. Resnais, 1963, 115 min. – OV+SS) |
MKC | 14:00 |
Profil: Zbigniew Rybczyński (animované filmy) |
Čajovňa Klopačka | 15:00 |
Vyhradené pre deti a rodičov (filmy a hry pre deti) |
Art Cafe | 16:00 |
Cesta Magdalény Robinsonovej (r. M. Šulík, 2008, 40 min., diskusia s režisérom V4: PAMÄŤ) |
Kino Akademik | 17:00 |
Tiene a hmla (r. W. Allen, 1991, 85 min. – OV+SS) |
Kino Akademik | 19:00 |
Zbohom, partia z mojej štvrte! (r. A. Pankratov, 1987, 99 min. – OV+SS) |
Amfiteáter | 20:30 |
Kouř (r. T. Vorel, 1990, 89 min. – OV + koncert MIDI LIDI) |
Čajovňa Klopačka | 23:00 |
Horúčka sobotňajšej noci 2012 |
Nedeľa
Kino Akademik | 10:00 |
Nedeľné hry (r. R. Glinski, 1988, 58 min., OV+SS V4: PAMÄŤ) |
MKC | 10:00 |
Premietanie pre rodičov s deťmi |
Kino Akademik | 12:00 |
Farba granátového jablka (r. S. Paradžanov, 1969, 70 min. – OV+SS) |
Kino Akademik | 14:00 |
Nič proti ničomu (r. P. Marek, 2011, 98 min. – OV, uvedie režisér Petr Marek) |
Čajovňa Klopačka | 15:00 |
Vyhradené pre deti a rodičov (filmy a hry pre deti) |
Čajovňa Klopačka | 16:00 |
Turnaj v pexese (turnaj v pexese) |
Kino Akademik | 17:00 |
Valčík s Bašírom (r. A. Folman, 2008, 85 min. – OV+SS) |
Socha Andreja Kmeťa | 19:30 |
Never-Ending Fire / divadlo (pouličné divadlo - Prenčov 60) |
Amfiteáter | 21:00 |
Prekliaty ostrov (r. M. Scorsese, 2010, 138 min. – OV+SS) |
- Streda
- 07. 08. 2013
- Amfiteáter
- 21:00